Plastik Kırma İşi Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Plastik Kırma İşi Hakkında

ahmetsarier
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
20/08/2020 :  13:35:37 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese hayırlı günler dilerim.. Bir süredir plastik kırma işini araştırıyorum.başlangıç olarak sadece plastik ayrıştırmas ve kırımı yapmayı dusunuyorum bir arge çalışması yapıyorum konu ile alakalı ancak daha once plastık kırma vs gibi bir işte çalısmadım ınceledıgıjm ve arastırdıgım kadarıyla bilgi sahibiyim işim gereği şuan bir yerde gidipte yakından inceleme ve plastik kırma işinde çalısma durumum yok bir miktar birikmiş bir param ve bu iş içinde çalışan bir dostum var direk kırım işiinde çalışıyor.. pazar ağı alınıp satılması vs gibi durumdan bilgisi olan fabrikalar dısında tonajda ağır olacak şekilde plastik nasıl toplayabilirim en kötü senaryoyu kafamda kurup iyisi olması için çabalayacağım bir kaç plastik firmam var çalıştığım yerde atık vs gibi onlardan almayı düşünüyorum.. herkes plastşk atığını para ile mi satıyor yoksa ücretsiz veren iş kolları varmıdır bu konu hakkında bilgisi ve ilgisi olan arkadaslardan gerçek anlamda dstek bekliyoru.herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
Serq_33
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
23/08/2020 :  18:44:17  Alıntı
En başta plastik çeşitlerini gördüğün anda ayırt etmem gerekiyor ki bu hurda plastik alırken bile sana lazım çünkü hurda plastikte bile ton fiyatları değişiyor.. Hurda plastikler toplayıcılardan ve senin gibi kırm işi yapanlardan toplayabiliriz zaten başka türlü de tonajlı mal bulamazsın.. Yani sermeyenin sağlam olması lazım zira sen malı satarken (kırılmış plastiği) vadeli verme ihtimalin çok yüksek paranın dönmesini bekleyim dersen işletme duracak yani sağlam sermaye şart..
Satılacak mal ise firmaları gezerek plastik kasa üretimi yapan, sandalye, plastik saklama kabı vs. üretim yapan yani plastik işleyen her firma senin müşteri kitlen olacak..
Ben bu işi düşündüğümde sermaye olarak dara düşeceğim anladığım için vazgeçtim ve tam alakasız bir sektör olan network marketing sistemine girdim ve zayıflama ürünleri, vitamin vs. satıyorum şuan.. İyiki girmişim diyorum.. #128521;

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.69 saniye.
20:23:32, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım