Ürünlerimizi Görmeden Karar Vermeyin - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ürünlerimizi Görmeden Karar Vermeyin


Seçkin Mutfak Ü
rünleri
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
16/08/2020 :  18:56:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Seçkin Züccaciye olarak Granit döküm tava,kek kalıbı,tencere takımları,sahan,çaydanlık ürünlerimizin satışını KONİKS üyeleri ile de paylaşmak istedik. Firmamız ürünler de 2 yıl garantili çalışmaktadır.
Toplu alımlarda indirim sağlanmaktadır. Perakende satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese bol satislar.

Seckin Züccaciye

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • lacivertmurat
  Üye

  Toplam 141 yazı
  23/09/2020 :  00:37:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  merhaba wa.me/0905074982461 iletişime geçebilrmisiniz yad siz iletişim bilginizi verin ?
  !!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
  enucuzfiber.com/

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

  2.14 saniye.
  15:06:25, 22 Ekim 2020, Perşembe

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım