İzmirde Elektrik Elektronik Üzerine Girişim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

İzmirde Elektrik Elektronik Üzerine Girişim


menote
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/08/2020 :  10:53:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar. İzmirde bir meslek lisesinde elektrik elektronik öğretmenliği yapıyorum. Akşamları ve haftasonlari devre tasarımı yapıyorum 10 yıllık özel sektör tecrübem var.
İzmirde bir girişim düşünüyorum. Elektronik devre tasarımı veya tamiri olabilir, bir markanın teknik servisliği olabilir veya benzeri birşey. Düşüncesi fikri önerisi olan varsa tekliflere açığım.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Elektrik / Elektronik

0.97 saniye.
01:45:40, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım