E-ihracat Yapmak İstiyorum Kargo Fiyat Konusu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E-ihracat Yapmak İstiyorum Kargo Fiyat Konusu


zendo
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/08/2020 :  00:23:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar. Yurtdışına burada kendi tasarladığım tişört ve kot pantolonlarını yurtdışı alışveriş mağazalarında satmak istiyorum. Mesela tişörtün tanesini 8$'dan satışa çıkarmak istiyorum. bunun %8'i site komisyonu 2$'ı tişört ve basıp maaliyeti derken bana 5,5$ gibi bir para kalıyor. Ptt kargoya baktığımda o da bu kadar para istiyor kargo için. Mikro ihracat için sunulan bir ayrıcalık yok mudur? Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

  • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

  • 1 saniye.
    05:36:08, 8 Mart 2021, Pazartesi

    Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

    Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

    © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım