Ihracat Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ihracat Yapmak


mehmet89
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
09/08/2020 :  22:26:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Mrb sosyal medya üzerinden ve bazı b2b sitelerden faydalanarak müşterilerle iletişim kurup çalışmalara başlıyorum. Ama bunlar bana yetmiyor turkish exporteri denemedim ama duyumlarıma göre bazı fake talep olabiliyormuş
Sizlerden fikir istiyorum
Sektörüm savunma sanayii ürünleri (avcılık üzerine)

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • mkutun
  Üye

  Toplam 116 yazı
  23/08/2020 :  19:43:11  Alıntı
  sektörunuz hakkında daha detay bilgiyi bana mail atabılırmısınız. ben merkezı londrada olan bır fınans fırmasının kurucu ortaklarından bırıyım. müşterilerimizden uluslararası av tuveklerı ıhrac eden cok fırma var ve cogunlukla amerıka kanada bölgesıne cok çalısırlar

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
  mehmet89
  Yeni Üye

  Toplam 37 yazı
  23/08/2020 :  23:20:47  Alıntı
  Mkutun Email atmaya çalıştım ama sistem izin vermedi.Bu yüzden size özel mesaj gönderdim

  Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
  Niwro
  Yeni Üye

  Toplam 5 yazı
  17/01/2021 :  14:51:52  Alıntı


  Merhabalar

  İstanbul ve Irak Bağdat”ta şirketleri , ofisleri olan olan bir firmayız.Şu anda Türkiye”den farklı sektörlerden 4 markanın da Irak ülke bayisiyiz.Irak”ın farklı şehirlerinde mağazalarımız da bulunmaktadır.

  Irak genelinde iş yapmak isteyen üretici firmalara , bayilik vermek isteyen firmalara , Irak pazarına girmek isteyen firmalara yardımcı olabilirim.

  İletişim için aşağıdaki mail adresimden ulaşabilirsiniz.

  E-Mail : rebinhewler@gmail.com

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

  2.44 saniye.
  01:52:36, 5 Mart 2021, Cuma

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım