Almanya da Telefon Tamir işini yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Almanya da Telefon Tamir işini yapmak


Pineline
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
12/05/2020 :  19:37:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar ben şuan Stuttgart’tayım , Burda kendime dair ya telefon tamir dükkanı yada takı dükkanı açmak istiyorum ama Almancam pekmdüşük olduğu için ortak birşeyler yapmak istiyorum. Ortak yapmayı düşünen veya bana Burda ki iş kurma ve konularında bilgisini paylaşacak bir arkadaş’a ihtiyacım var.


Herkese slmlar
Paneline

Yerleşim : Türkiye / İstanbuk  |  Meslek : İthalat / İhracat

1 saniye.
21:13:42, 30 Mayıs 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım