Nargile Ve Mangal Kömürü - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nargile Ve Mangal Kömürü


wolf_speed45
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
10/01/2020 :  22:16:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,
Hindistan cevizi kabuğundan küp nargile kömürü, Paraguay nargile kömürü ve Küba nargile kömürü toptan ve perakende satışımız mevcuttur.
Ayrıca lokanta ve işyerlerine ithal mangal kömürü toptan ve perakende satışımız vardır.
İstanbul ve çevre İller ile Manisa, İzmir ve çevre İllerine satış yapmaktayız.

Pazarlama stratejisine göre aylık 4-5 bin bırakmaması için hiç bir neden yok. Biraz uğraş yeterli. Ürün kendini sattırıyor.

İsteyen özelden bilgi alabilir..

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Muhasebe
emrah0263
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
30/01/2020 :  13:35:20  Alıntı
merhaba nargile tütünü de satıyor musunuz ? tütün ve kömürler hakkında bir fiyat listesi alabilir miyim bende aydın dayım
Gömleğin yakışacağı kadınlar olduğu gibi , eteğin yakışacağı erkeklerde var maalesef ....

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : İnternet
wolf_speed45
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
31/01/2020 :  14:54:40  Alıntı
Merhaba tütün satışı yapmıyoruz sadece kömür satışımız var. asfb2023@gmail.com adresine mail atarsanız nargile kömür fiyatlarını gönderebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Muhasebe

2.08 saniye.
15:18:03, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım