Duvar Kağıdı Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Duvar Kağıdı Satış


denzcmen
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
06/01/2020 :  19:08:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba,

ben duvar kağıdı, perde, döşemelik kumaş satışı yapan bir mağaza açmak istiyorum. zaten mesleğim iç mimar (yeni mezun) haliyle mekanı güzelce tasarlamayı planlıyorum, bakan adam buradaki mal pahalıdır ama kalitelidir diyebilecek.

şimdi kafamda bir takım planlar yapıyorum hayaller vs ama elimde toplayabilceğim para 150bin civarı. orada 5-6bin liradan kiralık bir dükkan bulabilirim 70-80m2 civarı olur.
diyeceğim o dur ki, 150bin ile sizce bu iş yürür mü? bu konuda vereceğiniz tavsiye, sektörle ilgili bildiğiniz bir şey vs. var mıdır?

konum izmir alsancak gül sokakta. adresi bilmeyenler için kısaca izmirin zengin elit kesiminin bulunduğu bölgelerden biri diyebiliriz.dükkan kiraları 15-20bin e kadar çıkıyor ara sokaklarda. çevresinde mimarlık ofisleri falan var baya.

Ic Mimar

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Mimar
calliante
Üye

Toplam 294 yazı
27/01/2020 :  12:28:47  Alıntı
Ahşap duvar rafları şaraplıklar kadehlikler vs. ürün satışı düşünürseniz yardımcı olabilirim

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Diğer
alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
27/01/2020 :  18:05:06  Alıntı
elyaf katkılı hem dekoratif hemde çok iyi ses ve ısı yalıtımı sağlıyan dekoratif canlı sıva da satmalısın

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli

2.14 saniye.
16:16:00, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım