Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Pazarı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Pazarı


Fatihnn
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
30/12/2019 :  19:32:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba,
Endüstriyel temizlik ürünleri takip ettiğim kadarıyla hızlı bir pazara sahip.Ürün tedariği hususunda piyasada bir çok üretici mevcut.Araştırma ve takiple makul fiyatlarla elde edilebilir.Merak ettiğim husus, ürünlerin pazarlanacağı şahıslar ya da firmalar.Sonuçta bireylere değil firmalara,cafelere,vs.hitap edecek ürünler.Bunların pazarlanma aşaması nasıl olmalıdır.Firmalar nasıl bulunur,onlara nasıl ulaşabiliriz.Bu aşamadan sonra nasıl bir satış tarzı ortaya konulmalıdır.Öncelikleri ve kilit noktaları nelerdir. Fikirlerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
Fatihnn
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
01/01/2020 :  20:14:02  Alıntı
Çoğu başlıkta temizlik ürünleri dükkanı açmakla ilgili başlıklar var.Dükkanın belki biraz avantajı olabilir.Küçük bir depo ayarlayıp anlattığım satış daha mantıklımıdır acaba

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci

1.73 saniye.
00:45:28, 13 Ağustos 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım