50 60 Bin Tl Ye Ne İş Yapabilirim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

50 60 Bin Tl Ye Ne İş Yapabilirim


berke kırım
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/11/2019 :  17:27:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba arkadaşlar acil iş fikrine ihtiyacım var fabrikada askeri ücretle çalışan biriyim yeni evliyim fabrikada çok kötü muamele görüyorum günde 7 8 yer değiştiriyorum 150 bin nüfuslu biryerde yaşıyorum siz olsanız ne yapardınız yardımlarınızı bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Lüleburgaz  |  Meslek : Diğer
metinturkmen35
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/01/2020 :  12:38:58  Alıntı
merhaba 150bin nüfuslu bir yer için sana su arıtma cihazı satışı yapmanı tavsiye edebilirim.biz imalatçıyız gerekli bilgileri verebilirim.kar marjı yüksek ve az sermaye ile yapacağın bir iş.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf

1.73 saniye.
01:00:00, 11 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım