Strafor Tesisi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Strafor Tesisi


seyfiboss
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/10/2019 :  23:37:37 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar strafor tesisi kurmak sorun değil biraz paranız varsa halledersiniz ama en basit hali ile hangi makinelere ihtiyacınız var, nerede kuracaksınız, nasıl bir kapasite ile üretim yapacaksınız,hammaddenizi nerelerden alacaksınız,ürettiğiniz malı kimlere satacaksınız bunlar işin en önemli kısımları bunu bir harita olarak hazırlamadan bu işe girmeyin bu işi daha önce yapmış birilerinden muhakkak bilgi alın artı ve eksilerini görün derim.Bizi bilgilendiren danışmanlık yapan Kuntz makina Kadir beyden çok faydalandık.En ekonomik şekilde tesisimizi kurup üretimimizi devam ettirmekteyiz.Hatta bir üst kademede asmolen üretimimiz dışında EPS enjeksiyon baskılarla ihracat için çalışmalar yapmaktayız.Bu işi iyi yapabilmek için doğru insanlarla karşılaşmanızı temenni ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
enteresan61
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/10/2019 :  18:11:12  Alıntı
Sonra ne oldu? Battınız mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

1.69 saniye.
08:30:52, 29 Eylül 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım