Fastfood Restaurant I Kurmak İsteyenler. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fastfood Restaurant I Kurmak İsteyenler.


erhanbabacim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/08/2019 :  00:09:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba ben yillarca istanbulda ascilik restaurant yoneticiligi yaptim.son uc yildir da bir marka nin koordinatorlugunu yaptim.kurulum, yonetim, lezzet, ufku acik vizyon, meshurluk, modern caga uyumlu cilgin projeme finansor yatirimci aramaktayim.ar-ge yi de kendim yapmaktayim.yaptigim hesaplamalar sonucu 600bin ile700 bin arasi bir harcamayla bir fastfood zincirinin ilk merkezi kurulacaktir.hedef ilk etapta sirayla istanbulun butun ilceleri daha sonra 81 ilimiz daha sonrada yurt disidir.700 bin+3yil yeterli.Allah omur verirse insaallah.fazla acilmayalim dersenizde uc sube de kaliriz.ben ortak olurum.% 25hisse isterim.sirkette calisan maas alir calismayan kar alir.suanda bi teklif var fakat muteahhit oldugundan dairelerini satacakmis beklemek istemiyorum.bu arada istanbulda taninmis biriyim konsept konusunda fikrimi soranlar coktur.0535.486.3446.erhan bagdatli.
Erhanbabacim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

0.08 saniye.
10:05:15, 18 Ağustos 2019, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım