Fastfood Restaurant I Kurmak İsteyenler. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fastfood Restaurant I Kurmak İsteyenler.


erhanbabacim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/08/2019 :  00:09:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba ben yillarca istanbulda ascilik restaurant yoneticiligi yaptim.son uc yildir da bir marka nin koordinatorlugunu yaptim.kurulum, yonetim, lezzet, ufku acik vizyon, meshurluk, modern caga uyumlu cilgin projeme finansor yatirimci aramaktayim.ar-ge yi de kendim yapmaktayim.yaptigim hesaplamalar sonucu 600bin ile700 bin arasi bir harcamayla bir fastfood zincirinin ilk merkezi kurulacaktir.hedef ilk etapta sirayla istanbulun butun ilceleri daha sonra 81 ilimiz daha sonrada yurt disidir.700 bin+3yil yeterli.Allah omur verirse insaallah.fazla acilmayalim dersenizde uc sube de kaliriz.ben ortak olurum.% 25hisse isterim.sirkette calisan maas alir calismayan kar alir.suanda bi teklif var fakat muteahhit oldugundan dairelerini satacakmis beklemek istemiyorum.bu arada istanbulda taninmis biriyim konsept konusunda fikrimi soranlar coktur.0535.486.3446.erhan bagdatli.
Erhanbabacim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
coban78
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
19/08/2019 :  23:46:30  Alıntı
Bu kadar akillisin bu kadar basarili bir kariyerin var neden cebinde 3 kurus para yok . Birde adam o kadar parayi koyacak sana %25 pay verecek saka gibisiniz dogrusu bence sen bir keriz ariyorsun. Cok keriz tanidim ama cogunun 600-700 bin lirasi yoktu...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Grafiker
Fd44
Üye

Toplam 102 yazı
20/08/2019 :  09:45:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sevgili coban78 dost acı söyler :) biraz fazla acı olmuş :)

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Diğer
coban78
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
23/08/2019 :  01:10:59  Alıntı


Merhabal Fd44 arkadasi incitmek asagilamak icin yazmadim fakat bazen insanlar ortalama bir insanin yapabilecegi ise gereginden fazla deger biciyorlar. Sahsen ben boyle bir fikre danisman/yonetici olarak alacagim kisiden bir basari numunesi beklerim. Mesela surayi su kadar butceyle su kadar surede su basariyi sagladim gibi bir ispat isterim. Fakat bu arkadasin fikrim super vs dedigine bakma tuttar ise arkadasin %25 ortakligi var tutmazsa olan senin parana olur. Ben ingilterede 2 tane is yapiyorum bir adamla ortaklik yapacaksam mutlaka ama mutlaka onunda makul miktarda ortakliga para koymasi lazim. Mesela burda bir arkadas bir dostumuz ile acilacak olan bir cafenin isletme sorumlulugu karsiliginda ortak oldu yatirimci kisi sifirdan dukkani kurdu 60-70 bin pound harcadi dukkanin acilmasinin 3-4 iscilik ve kar payi ortakligi bedeli ortak olan arkadas kacti gitti adami ortada birakti. Onun icin ben hep soyluyorum bir ortaklikta buyuk yada kucuk tum yatirimcilarin para koymasi lazimki "Emek zay olmazsa sizlarmi yurek" tabiri yasanmasin. Saygilar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Grafiker
Fd44
Üye

Toplam 102 yazı
23/08/2019 :  14:14:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eyvallah çoban 78 güzel ve bilgilendirici ..

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Diğer

3.05 saniye.
22:13:12, 14 Kasım 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım