Android Oyunlarınız Ve Programlarınızı Kodluyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Android Oyunlarınız Ve Programlarınızı Kodluyorum


Yasin Halit Kar
ayağız
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
10/07/2019 :  09:53:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar dostlar,

Yaklaşık 3 yıllık bir Android tecrübem var. 3D oyunlar, 2D oyunlar, programlar vs. aklınıza gelen tüm uygulamaları kodlayabilirim. Bundan güzel paralar kazanabilirsiniz. Aylık uygulamalardan sabit gelirim var zaten. Burada büyük projeler için varım. 5-10 bin TL'lik işler için beni yormayın.

Güzel mobil uygulama ya da oyun projesi olan herkes benimle iletişime geçebilir.

Telefon : 0531 315 60 00

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • hrlshn
  Üye

  Toplam 199 yazı
  24/09/2020 :  13:48:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  05539634335 whatsapp yazarsanız sevinirim

  Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

  1.72 saniye.
  18:14:54, 21 Ekim 2020, Çarşamba

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım