Pet Shop Online Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pet Shop Online Satış


toren
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
13/06/2019 :  16:46:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar, yogun olarak online olarak satış yapacağım bir mama ve aksesuar satış sitesi açmak istiyorum. Depo veya Pet shop a uygun bir dükkan kiralayıp işe başlamak istiyorum. Mamalar la ilgili bilgi sahibiyim ayrıca internet site kurulumu vs yapabilirim. Konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlarla konuşmak isterim öneri ve tekliflere açığım.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Serbest meslek

1.03 saniye.
07:10:35, 29 Eylül 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım