Islak Mendil - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Islak Mendil
 2 

emreagatr
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
25/11/2008 :  03:47:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben siteye yeni uye oldum cok ilgimi cekti, harika bir site.
Benim bi sorum olacak yardim edebilecek arkadaslar varsa.
Ben islak mendil isine girmek istiyorum hani su kucuk paketlerde tekli satilanlardan. Ancak acikcasi bu konuda pek bir bilgim yok acaba konuyla ilgili bilgisi olan varsa bana yardimci olabilirmi.
Yani bunu uretmek ve paketlemek icin ne gibi makineye yada makinelere ihtiyac var, nasil uretilir, hammaddesi nedir nasil temin edilir, makineler nerden temin edilebilir,ortalama kac paraya mal olabilir, bunun gibi seyler..
Bilgisi olan arkadaslar acaba bana yardimci olabilir mi ?
Cok minnettar olurum

Yerleşim : Makedonya / Gostivar  |  Meslek : Öğrenci
maktek_halim
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/11/2012 :  10:43:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Maktek ıslak mendil ve paketleme sektörüne yönelik makine çözümleri üreten bir firmadır.

Genç ve işinde uzman kadrosuyla siz müşterilrimizin hizmetinizdeyiz.

Islak mendil makineleri üretimi.

Sıvı dolum makineleri.

Etiketleme makineleri üretimi.

Taşıma konveyörleri ve otomasyon üretimi.

Jumbo bobin dilimleme makineleri üretimi.

Ve her türlü Islak mendil ve paketeleme makinaları tamir revizyon işleri yapılır...

makteksistem@gmail.com www.makteksistem.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
maktek_halim
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/11/2012 :  10:52:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Maktek ıslak mendil ve paketleme sektörüne yönelik makine çözümleri üreten bir firmadır.

Genç ve işinde uzman kadrosuyla siz müşterilrimizin hizmetinizdeyiz.

Islak mendil makineleri üretimi.

Sıvı dolum makineleri.

Etiketleme makineleri üretimi.

Taşıma konveyörleri ve otomasyon üretimi.

Jumbo bobin dilimleme makineleri üretimi.

Ve her türlü Islak mendil ve paketeleme makinaları tamir revizyon işleri yapılır...

makteksistem@gmail.com www.makteksistem.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
musa8504
Üye

Toplam 115 yazı
13/02/2014 :  21:27:22  Alıntı

slm arkadaslar
ıslak mendil havlu tesisi kurmayı düşünüyorum
ıslak mendil makina ustasıyım kendi firmamı acmayı düşünüyorum kendim üretiçegim için piyasaya göre yarı fiyat asagı cekeçegim ürünleri
ıslak mendil
ıslak havlu
her çeşit ebat ve ölçülerde
istenilirse fason üretim de yapabilirim
satış teçrübem yok satışı olan arkadaşlarla ortak olabiliriiz
konu ile ilgisi olan irtibata kurmaları riça olunur
0542 771 69 92 tel
musa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
nukyol76
Yeni Üye

Toplam 86 yazı
22/06/2015 :  16:44:27  Alıntı
Merhaba arkadaşlar
Yurtdışı için aylık 1 adet 40 lık konteyner olmak üzere ıslak mendil almayı planlıyoruz. Tekli ıslak cep mendili ve 75li paket halinde limon ve muhtelif kokularda olacaktır. İlgilenen arkadaşlar nukyol76@gmail.com adresine iletişim bilgilerini veya tekliflerini gönderebilirler.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
Islakhavlumendi
l

Yeni Üye

Toplam 10 yazı
02/11/2015 :  14:51:06  Alıntı
ıslak havlu mendil üretimi yapmaya başlıyoruz.tesisimiz 15 güne kadar faaliyete başlayacak.yaklaşık 800bin tl bütçe ile tesisimizi kuruyoruz.kendi markamızla yada sizin istediğiniz bir marka yada isimle adınıza üretim yapabiliriz.
irtibat için,
kurledar@gmail.com
Saygılarımızla

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
kızılkaya
Üye

Toplam 180 yazı
18/05/2016 :  09:55:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selamun aleykum için de 60-72-90 adet paketlerde ıslak mendil arıyorum.toptan satış fiyatı nedir.kizilkaya_67@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Diğer
Nesey
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/12/2017 :  12:59:33  Alıntı
merhabalar ıslak mendil tesisi için yardımcı olabılırmısınız tekli ıslak mendıl olarak yapmak istıyorum

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Danışmanlık
arengrup
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
16/12/2017 :  00:17:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Uygun Karton bardak da hazır Pratik çay ve kahve sıcak suyunuz varsa çayınız hazır.

Ayrıca yeni farjklı bir ürün Karton bardakta 3 bir arada, çikolata, salep ,türk kahvesi, çorba tamda kafelere öğrencilere göre toptan için fiyat isteyiniz.

info@arengruppyo.com / 0 506 435 02 66
Numan Yakut
05064350266

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
wolkan2641
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
22/12/2017 :  11:40:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Nonwoven
Arkadaşlar merhaba bursada ikamet ediyorum elimde şuan piyasa şartlarından çok ucuza kağıt mendil,havlu mendil bulunmaktadır

dostum fiyat alabilirmiyim volkan2641@hotmail.com
Ana gibi yar olmaz
Bağdat gibi diyar olmaz ama
Bağdat bombalanır...

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
musa8504
Üye

Toplam 115 yazı
02/03/2018 :  11:51:47  Alıntı
Benimle yol alabilicek mütesebbis arkadaslar yokmu.gözu kara.ıslah havlu tesisine
musa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.25 saniye.
08:40:17, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım