Toptan Mal Alacak Yer Arıyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Toptan Mal Alacak Yer Arıyorum

Ondoli
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
30/05/2019 :  18:55:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Turizm bölgesinde pazarlamasını yapmak üzere spot yada normal Gıda - Hediyelik - Bujiteri - Deniz
Ürünleri ve İtriyat toptanı yapmak istiyorum Ama genel toptancıların dışında pek bildiğim yok.Çevremdeki büyük firmalar spot mal alıp satıyor daha iyi kazanabilmek için.Bağlantıyı nasıl kuruyor sistem nedir onu çözemye çalışıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa görüşmek isterim.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar
Sipekci 016
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/05/2019 :  17:47:19  Alıntı
Merhaba gıda üretici firma yada o ildeki bayisi ile direkt görüşüp spot ürün alabilirsin olmadı bayide ki plasiyer ile bağlantı kurun ..plasiyer uygun fiyat oldukça size haber verir
Son durak... zirve

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda
hasanaydemir
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
31/05/2019 :  19:22:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar Çini Bileklik, yüzük ve kolye üretimi yapıyoruz ilgilenirseniz eğer ürünlerin resimlerini size gönderebilirim.
www.ucuzcubakkal.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
EsnkL
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
03/06/2019 :  20:08:52  Alıntı

Resim fiyat bilgisini mail olarak gönderebilirmisiniz ? yusufesenkal@hotmail.com
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hasanaydemir
Merhabalar Çini Bileklik, yüzük ve kolye üretimi yapıyoruz ilgilenirseniz eğer ürünlerin resimlerini size gönderebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : Grafiker
ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
06/06/2019 :  20:15:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
HEDİYE kutuda zeytinyağı düşünebilirsiniz. İlgilenirseniz
05052179430
Balıkesir
05052179430

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : İmalat
Ondoli
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
07/06/2019 :  18:10:37  Alıntı
iletisim@artimimarlik.net
adresine yada
0 532 497 15 30 nolu telefona ulaşabilirsiniz ...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar
EsnkL
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
12/10/2019 :  23:50:25  Alıntı
ürün ve fiyat bilgisi isterim yusufesenkal@hotmail.com
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Ondoli
iletisim@artimimarlik.net
adresine yada
0 532 497 15 30 nolu telefona ulaşabilirsiniz ...

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : Grafiker
emrah0263
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
18/10/2019 :  18:56:14  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hasanaydemir

merhaba katalog var ise eğer fiyatlı toptan için bende alabilirmiyim emrah.0263@gmail.com
Gömleğin yakışacağı kadınlar olduğu gibi , eteğin yakışacağı erkeklerde var maalesef ....

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.88 saniye.
13:56:28, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım