İş Fikri Tavsiyesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Fikri Tavsiyesi


ogzhnu
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
11/05/2019 :  09:29:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba ankara beldede yakın geniş ofis ve alt kat deposu olan bir alanım var daha önce 6-7 yıl boyunca market olarak işletildi ancak bim vs yüzünden kapattılar 1-2 yıl önce. beldede yeni yeni apartmanlaşma oluyor ve hobi bahçeleri sayısı her yıl katlanıyor ancak nüfus az ve seyrek sizce ne iş yapılabilir ben bahçeler için özel eğlence sistemleri - peyzaj tarzı hizmet veren bir yer düşünüyorum ancak sizin daha iyi fikriniz olabilir ya da tecrübeniz. sermayem en fazla nakit 70bin emlak işine gireyim diyorum ama sıfır 3+1 daireler 150bin olduğu için cazip gelmiyor ayrıca mühendislik okuduğum için sanayi ile ilgili fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
karet45
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
31/05/2019 :  16:00:22  Alıntı
merhaba bahçe mobılyaları tarzı bır yer olabılırmı
bulundugunuz yer hakkında biraz daha bilgi verirseniz daha ıyı fıkırler de olacaktır

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Veteriner
Ondoli
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
01/06/2019 :  10:01:25  Alıntı
Dostum hobi bahçesi tarzı şeyler e talep olur diyorsan biraz daha detaylı olarak ev dekorasyon ürünleri mağzası aç.70 bin TL ile içini rahatlıkla doldurursun hem de Apartmanlaşmanın oluştuğu bölgelerde insanlar evlerini kişiselleştirmek istiyor.Bu hobi bahçesi olur biblo olur , ayna vb. Özellikle bayanlar artık ev gezmelerinde bile hediye olarak aksesuar alıyor.Ama olay mevkinin durumuna göre satış yapacağın malzemnin fiyatları.Ama bu iş tabiki biraz daha para harcamayı seven muhitlerde daha iyi tutar.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar

0.15 saniye.
18:38:14, 21 Eylül 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım