Bayilik - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayilik


yasar5955
Üye

Toplam 126 yazı
11/03/2019 :  21:44:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Değerli konıks arkadaşlarım
Uzun zamandır sizlerinde önerilerinizi dikkate alarak organiz ettiğim ve 10 yıllık bilimsel bir çalışma sonucu nihayet üretimine başladığımız İleri teknolojik dış cephe ısı ve ses yalıtım sistemleri
- MUADİLLERİNE GÖRE ÇOK EKONOMİK
- DÜŞÜK ISI İLTKENLİĞİ
-MUADİLLERİNE GÖRE HAFİF VE MUKAVEMETLİ
-DOĞA DOSTU VE KANSEROJEN MADDE İÇERMEYEN
-GENLEŞME ORANI SIFIRA YAKIN
-BİR SIVA DEĞİL.. BİR PLAKA HALİNDE ÜRETİM
bunlar sadece birkaç üstün özellikler
ayrıca; bir nihai tüketicinin bu ürünü tercih etmemesi için geçerli bir sebep bulması bizim için bir ar-ge konusu olacağından ilk parti ürüne ayrıca % 5 iskonto uygulayacağız.
18-21 haziran 2019 tüyap fuarında ürünümüzün tanıtımını yapacağız.
Ürünümüzün Yurtiçi bayiliklerini oluşturmak için hassas bir çalışma amacı ile genel bir tanışma ve bilgilendirme amaçlı seyahat sürecimiz başlamıştır.
Yapacağımız çalışmalar neticesinde ticari ahlaki itibar ve mesleğine saygı duyan meslektaşlarımız daima öncelikler içinde olacak.
Tüm konıks arkadaşlarımızı tüyap fuarında oluşturacağımız stantımızda misafir etmek ve bunun yaşamak isteriz ve şeref duyarız.
ayrıca ürünle ilgili bilgi almak, bayilik veya satış temsilciliği hakkında görüş alış verişi için davetleriniz bizi mutlu edecektir.
her türlü paylaşım ve görüşlerinize saygı duymaktayız.
bu konuda görüş ve önerileriniz her zamanki gibi bana güç ve yön verecektir.
şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat

0.05 saniye.
22:19:22, 19 Mayıs 2019, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım