Müteahhitlerin Emlakçıların Dikkatine - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Müteahhitlerin Emlakçıların Dikkatine


en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
05/03/2019 :  08:04:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


iyi günler herkese, pvc, cam balkon ve özellikle mobilya imalatı çok karlı bi iştir ve müteahhit ne kadar pazarlık yaparsa yapsın günümüzdeki modelleri yaparken çok ödeme yapmaları gerekir.. özellikle mobilyacılar inatçıdır ve şu piyasada boş oturduğu halde asla belli rakamların altına inmezler.. Piyasa bozukluğu canıma tak ettiği için işleri yolunda giden en fazla 1 yada 2 müteahhidin (MERSİN yada ANKARADA ) peşine takılıp malzeme ve her türlü gideri şeffaf şekilde paylaşarak ve kanıtlayıp sürekli şükredeceğim en düşük kazançlarla pvc, cam balkon ve mobilya işlerini yapmak istiyorum..ilk ödemelerin yüksek kısmı müteahhit tarafından hammadde satan yerlere yapılacak ve sadece operasyonel bazı giderler için nakit avans verilecek. sonrasında montaj esnasında ödeme yapılacak yani bir nevi hakediş usulü ödeme yapılacak. böylelikle yapan kişinin riski ortadan kalkacak, müteahhit de güvenli şekilde yapabileceği en ucuz fiyata işini yaptırmış olacak..usta çalıştırırım ve hiç makinanın başına geçmediğim için çok temiz giyinirim (ceket kravat ne gerekirse). dış görünüşüm / pazarlama yönüm çok iyi ve ikna kabiliyetim çok yüksek olduğundan daire satışı da rahat yaparım/bu konuda tecrübem de yeterli........ Böyle bi anlaşmaya vesile olacak emlakçıya da işbirliği yapabiliriz, o sebeple emlakçılara da hitaben yazdım. fikirlerinizi bekliyorum.
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya
en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
10/03/2019 :  16:49:58  Alıntı
güncel
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya
en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
13/03/2019 :  07:46:36  Alıntı
güncel
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
19/03/2019 :  09:51:56  Alıntı


Montaj esnasında tüm hak edişi alabilirseniz çalışabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
20/03/2019 :  08:17:29  Alıntı
sn yakamoz peşinat almadan size özel üretimi bu devirde kimsenin yapacağını sanmıyorum. fakat ne çapta bi projeniz var biraz bahsedebilirseniz nasıl bi anlaşma yapılabilir konuşabiliriz. metre fiyatı değil de malzeme maliyet hesabından yola çıkarak fiyat konuştuğum için benden daha iyi fiyat verecek kimse olamaz. dış cephe cam ve kompozit kaplama da dahil.
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya

0.06 saniye.
06:10:44, 23 Mart 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım