Mersinde Mobilya Mağazası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Mersinde Mobilya Mağazası


en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
05/03/2019 :  08:04:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


slm. Mersinde mobilya ustasıyım ve aynı zamanda mobilyada çok iyi satışçıyım. şuan bi mağazada çalışıyorum ve kendi mağazamı açacak gücüm yok. çok iyi iş yapılacak yerde uygun kiralık yer bulduğum için bu ilanı verme ihtiyacı duydum. yaklaşık 70bin tl civarında yatırımla mağaza açmak isteyen olursa birlikte çalışabilitriz. karlı bi sektör olduğundan kısa sürede kendimi amorti eden bi iş. ayrıca markalarda fiyatlar uçtuğu için özel siparişe yöneldi insanlar. İmalat önemli bi avantaj. bu sebeple açmanın zamanıdır. extra usta, makina ve satışçı masrafı da olmayacak. ilgilenen olursa detaylı konuşabiliriz.
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
19/03/2019 :  09:51:56  Alıntı
Montaj esnasında tüm hak edişi alabilirseniz çalışabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
02/06/2019 :  14:09:35  Alıntı
güncel
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya

0.05 saniye.
12:30:28, 18 Haziran 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım