İtalat İhracat Lojistik Firmama Ortak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İtalat İhracat Lojistik Firmama Ortak

ekoglobal
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
25/02/2019 :  21:27:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merkezi ukraynada olan turkiye moldova gurcistan bulgaristan almanya kazak rusyada subeleir olan uluslar arasi nakliye ve itlat ihracat tedarik firmasi olup daimi musteri agim surekli nakliye isleirm olup yalnizlikdan sermayedar ortak veya ortakalr ariyorum firmamda 7 frigo tir garaj tamir hane park ve sureklid eisim var ilgilenenlere vatsapim +380505980312 den eklerlerse firma bilgileirmi ve videolarimi yollairm en az katilim ucreti ortaklik bedeli 200 000 usd olup oturum tarafimdan alinacakdir ve min %30 firmamdan ortaklik veririm dileyenler googledende bakabilir osman atakul ooo eko global lojistik ltd
ooo eko global lojistik ltd

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : İthalat / İhracat
ekoglobal
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
26/02/2019 :  19:19:40  Alıntı
afrika ve avrupadna turkiyeye soyulmus bakir ukraynadan ceviz bugday arpa kereste mangal komuru turkiye ve iraka surekli mustrim alicim var ilgilenen gercekden yurt disinda is yapmak isteyebnler aylik 200 000 usd ile 10 000 15 000 usd kazanmak isteyenler vatsap eklesin yada faceebook osman atakul park lojistik eklesin

koeln
Üye

Toplam 131 yazı
01/03/2019 :  19:41:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Buraya yazmanizi tavsiye ederim: https://www.turk5.com/forum/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
ekoglobal
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
01/03/2019 :  20:59:41  Alıntı

oraya uyeyim ama malsef giremiyorum

tekniker973
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
31/03/2019 :  16:22:54  Alıntı
Selamlar, 200 TOn Moldovya Menşei Patates Var, Satış Fiyatımız Peşin Ödeme Liman Teslim 4,85tl+Kd den, 10-15 Gün İçinde Teslim, Bilgilerinize. İsmail, Mail: tekniker73@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.77 saniye.
16:26:09, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım