Asfalt Kalite Kontrol Şirketi Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Asfalt Kalite Kontrol Şirketi Kurmak


mestoremre
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
06/02/2019 :  21:44:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler bol kazançlar diliyorum. Şuan hali hazırda inşaat teknikeriyim ve yol yapım, bakım, onarım yapan özel bi şirkette çalışıyorum. Bulunduğum şehirde yol yapım sektörü hareketli durumda. Ama şuan kalite kontrol şirketi bulunmamakta. Şuan belediyenin kendi yaptığı işler ve ihale usulü (hali hazırda çalıştığım şirket gibi) çalışan çok sayıda yol şirketi de var. Ama araştırmalarıma göre özel bi kalite kontrol şirketi yok. Sadece bizim şantiyenin deney laboratuvarı var ve çoğu şirket gelip ücret karşılığı kalite kontrol raporlarını bizde hazırlıyor. Velhasıl kelam bu konuyla ilgili bilgisi olanlar varsa aktarabilir mi nedir nasıl yapılır neye dikkat etmek lazım, belediyeden bu konuyla ilgili iş, ihale alabilir miyiz ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
cevik
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
09/02/2019 :  00:49:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çok güzel bir piyasaymış. Takipteyim.
"Boşversene, Suyun üstünde yürüsen yüzme bilmiyor diyecekler.."

Temizlik
Otelcilik
Yemekçilik

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Esnaf

0.15 saniye.
03:53:56, 23 Temmuz 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım