Ciğer Şiş Ve Kebapçı Açmak İstiyorum. ( Yardım) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ciğer Şiş Ve Kebapçı Açmak İstiyorum. ( Yardım)


baykut
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
06/02/2019 :  18:33:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba ben tekirdağ dan yazıyorum. Bulduğum güzel bi dükkan var yiyecek içecek sektörende yurtiçi yurtdışı tecrubelerim var fakat kebapçılıkta deneyimim yok. Açmak istediğim dükkanda satışını yapmak istediklerim ciğer şiş-kelle-köfte-adana kebap-urfa kebap ve çorba olarak 7/24 satışını yapmayı düşünüyorum. Bilgisi tecrubesi olan arkdaşlarıma sorularım var. Yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

1)Bulduğum dükkanının üst katındaki oturanlar bacaya izin vermiyorlarmış buna ne gibi alternatif çözümler bulabilirim? (şuandaki en büyük sorunum bu)

2)Kuzu ve dana ciğerlerinin kg fiyatı nedir? Bir porsiyonda kaç şiş ciğer olmalı ? Bir kg ciğerden kaç porsiyon servis edilir?

3)Trakya bölgesindeki kuzuların kuyrukları anadolu bölgesindekiler gibi kalın değil kuyruk yağı anadolu dan almam gerektiğini düşünüyorum kg fiyatı nedir?

4)Dükkanda taş fırın olmayacağı için lavaş ve tırnak pideyi dışarıda yaptırıcam bunun maliyeti hakkında bilginiz varmı?

5)İşin incelikleriyle alakalı benim aklıma gelmeyen ama şunlara da dikkat etmeniz gerek dediğiniz ne varsa merakla bekliyorum. şimdeden her birinize çok teşekkür ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Turizm
baykut
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
09/02/2019 :  13:55:36  Alıntı
bu konu hakkında bilgisi olan yok mu ?

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Turizm
selcuk43
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
25/02/2019 :  15:44:44  Alıntı
abi dükkanınızın mevkisi nasıl ? Dükkan özellikleri hakkında bilgi verir misin kaç mt2 vs gibi.Kebap vs gibi ustalık gerektirmeyecek bir fikir verebilirim sana

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Gıda

2.5 saniye.
18:04:33, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım