Bisiklet Atölyesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bisiklet Atölyesi


ozlersan
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/02/2019 :  21:27:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar, evimin 1 odasını bisiklet tamir ve bakım atölyesi için kullanıyorum.Bu işi yasal hale getirmeden devam etsem ne gibi sorunlarla karşılaşırım veya yasal hale getirsem zorlukları neler olur ?

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Grafiker
ozer89
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
06/02/2019 :  12:17:37  Alıntı
Tamiratta Yasal olarak Basit usule tabi olursunuz 3 ayda bir muhasebe ve kdv ödersiniz ama heray bağkur ödemeniz olur.Sigortanız varsa bağkur ödemezsiniz.
İşleriniz çok iyi giderse ve tutarsa yasallasırsınız hukuksal bir sorun olursa hobi amaçlı ek gelir olarak yapıyorum diyebiliyorsunuz birde serbest meslek makbuzu kesilebiliyor ama siz en güzeli bir muhasebeciyle konusabilirsiniz.
.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

0.04 saniye.
03:55:45, 23 Temmuz 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım