18 Yasinda 15bin Tl İle Girişim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

18 Yasinda 15bin Tl İle Girişim?


Delipanter00
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
24/01/2019 :  19:08:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese selam, 18 yasindayim anadolu lisesi mezunuyum ve suanda almanca mutercim tercumanlik okuyorum. Turkceye ek olarak almanca ve ingilizce bilgim var. 13 yasimdan beri babamin yaninda esnaflik yapiyordum yaz aylarinda. 15bin tl nakit param var sizce hangi sektöre giris yapmaliyim?
TommyJ.

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Öğrenci
3rdi91
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
29/01/2019 :  00:19:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dil sorununuz olmadığı için turizm işinde herhangi bir alana yönelin bence. Para kazanmayı ikinci planda tutun, tecrübe kazanmaya çalışın.
Onların peşinden gidecek cesaretiniz varsa, bütün rüyalar gerçek olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Ticaret
umit3535
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
29/01/2019 :  08:26:20  Alıntı
genç kardeşim henüz 18 yaşındasın.Kendine seveceğin bir alan belirle ve 2-3 sene daha çalış.İşin inceliklerini öğrenmeye başla.Biraz daha kavrulduktan sonra düşünürsün.Bence de turizme yönelmelisin.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mühendis
imecex
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
30/01/2019 :  11:31:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Bende diğer yorum yapan üyelere katılıyorum. Önce yeterince tecrübe kazan. İş güç kurarsın acele etme. Turizm işini iyice öğren. Ardından yan olarak öncelikli olrak internet üstünden yapabileceğin işlere bir bak. Paranı ıvır zıvır işlere bağlama.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

3.02 saniye.
17:58:25, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım