Türkiye’den Almanya’ya Ürün Nasıl Getirtirim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiye’den Almanya’ya Ürün Nasıl Getirtirim?

mikmono1
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/01/2019 :  01:24:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Benim Almanya’da bir tekstil dükkanım var. Türkiye’ de ürünlerini beğendiğim 1-2 erkek firmasının ürünlerini almanyaya getirip satmak istiyorum. firmalar ile görüştüğümde ürünleri satın alabileceğimi ama nakliye işlerini benim yapmam gerektiğini söylediler.
Sormak istediğim ben Türkiye’den Almanya’ya ürün nasıl getirttirebilirim? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Yerleşim : ALMANYA / Munih  |  Meslek : Tekstil

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • chilon
    Yeni Üye

Toplam 13 yazı
    27/01/2019 :  10:11:38  Alıntı
    Almanyada komisyon karşılığı ithalat yapan firmalar vardır. Aslında cok zor seyler değil lakin gümrük vergisini ödemek zorunda kalırsın. Tırlar Konteyner başına para alıyolar. İstanbulda ise işin kolay bolca nakliye firması bulabilrsin..

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bankacılık-Finans
    Zumrut Satis
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    27/01/2019 :  21:38:37  Alıntı
    Kumaş, havlu, çorap, iç giyim, textil, ev tekxtili için iletişime geçebilirsiniz.
    İhracat taleplerinizi karsılayabiliriz. Ayrıca İhracat Destek Departmanimiz ile Almanya Parsiyel nakliye ve gümrük islemlerinizde yardimci olabiliriz.
    zumrutsatis@gmail.com
    Zümrüt Dış Ticaret

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    TolgaBUR
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    29/01/2019 :  14:17:37  Alıntı

Merhaba ,

Müsait olduğunuzda 05072843000 telefon numarasından tarafıma ulaşabilirseniz. Bütün nakliye ihracat süreçleri konusunda sizlere yardımcı olabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    Zenit Aksesuar
    Yeni Üye

Toplam 24 yazı
    06/05/2019 :  16:20:48  Alıntı
    Sevgili Arkadaşlar,

Çanta imalatımız bütün hızıyla devam ediyor, Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya Başta olmak üzere var gücümüzle üretiyoruz.
    İlgilenen arkadaşlar ile iletişime geçebiliriz.
    zenitaksesuar@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    Manchester
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    29/05/2019 :  02:33:17  Alıntı
    Merhaba Almanya'ya düzenli ihracat yapıyorum. Tavsiyem, öncelikle ürünleri satın alacağınız firma'dan ürünlerin ağırlığı, ölçüsü ve kaç kap olduğunu öğrenip parsiyel veya komple tır şeklinde kendiniz fiyat alabilirsiniz Tır firmalarından. Navlun fiyatları sabit değildir borsa gibi değişkendir. Bu yüzden farklı fiyatlar toplamanız önemlidir. Tır'ı komple veya büyük ölçüsünü kiralamanız daha karlı olmaktadır. Tır fiyatına ek olarak Türkiye'de gümrük müşavirene ortalama 100 euro ödersiniz ( 20 Euro + ve - ) Almanya'da da aynı fiyatlara hal edersiniz. Ayrıca almanya'da Waidhaus ve Avusturya'da Suben gümrüklerinde türk gümrük müşavirleri'de mevcuttur. Başka sorunuz var ise bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. Başarılar.

Yerleşim : İngiltere / Manchester  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.21 saniye.
    14:58:45, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım