Özbekistanda İş Kurmak İsteyen Türk Vatandaşlar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Özbekistanda İş Kurmak İsteyen Türk Vatandaşlar


exclusivegroup
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/01/2019 :  23:22:04   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Exclusive Group danışmanlık şirketi Özbekistan’da Türk vatandaşlara şirket açılışı yapmak ve muhasebe işlemleri ve devlet vergi ,gümrük işlemlerde yardımcı olmaktadır. Bizim misyonumuz Türk yatırımcılara her türlü yardımcı olmaktır ve memnuniyetidir. Hava alanda karşılıyoruz. İmaalatı yatırım yapmak isteyenler için devlet tarafından şirketimiz tarafından aldığımız imaalat arsa mevcuttur.
Bu 5 ay içerisinde serbest bölgede 4 tane Türk vatandaşları tarafından fabrika kurulmuştur. Bankalarla aramız iyidir ve gerek kredi konusunda yardımcı şirketimiz olacaktır. Yılık faizi imaalat için 5.5% tur. Dükan açmak isteyenler için veya restoran açmak isteyenler için uygun yeri şirketimiz tarafından isteklerinize göre araştırma yapmaktadır. Türk vatandaşlara çalışma izini alıyoruz. Detaylı bilgi için www.exlusivegroup.uz de alabilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz.
Hoş Geldiniz

Yerleşim : Özbekistan / Tashkent  |  Meslek : Danışmanlık

0.04 saniye.
22:51:30, 19 Haziran 2019, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım