Tel Çit Ve Beton Çit Ortaklık - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tel Çit Ve Beton Çit Ortaklık

c.celik1976
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
07/01/2019 :  16:40:06   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

herkese hayırlı işler.

ben izmit ,sakarya,düzce ve yalova çevresinde çit işi yapmayı planlıyorum.daha önce trakya bölgesinde aynı işi yaptığım için bu iş için gerekli tüm ekipmanım hazır.
kendi işini yapmayı düşünen internet üzerinden,yani sahibinden,n11 gitti gidiyor gibi sitelerden satış yapabilecek,ekap ta resmi ihale takip edecek iyi eğitimli bir ortak arıyorum.
cengiz

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf
mesutkandemir
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
21/01/2019 :  16:01:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ankarada raf sistemleri üzerine çalışıyorum. bayilik yapıyorum. Satış kısmında beraber çalışabiliriz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
Ondoli
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
21/01/2019 :  19:58:34  Alıntı
iletisim@artimimarlik.net adresinden yollayabilir misin detayları bana ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar
c.celik1976
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
21/01/2019 :  22:58:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

bahsettiğim işle alakalı daha iyi fikir sahibi olmanız için facebook sayfamı inceleyebilirsiniz
yaptığımız işlerin büyük kısmını paylaştık.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011680963262
cengiz

c.celik1976
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
25/01/2019 :  19:31:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
güncel
cengiz

Ondoli
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
26/01/2019 :  10:41:19  Alıntı
attığınız facebook profilinden anladığım kadarıyla bahçe duvarı işi de yapıyortsunuz . Kalıplarınızda mevcut mu ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar
c.celik1976
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
27/01/2019 :  00:35:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sadece bahçe duvarı işi değil tel çit taş duvar taş ev yer döşemeleri kalıplarımız ekipmanlarımız mevcut.çok büyük bir yatırma ihtiyacımız yok tek ihtiyacımız satış.
cengiz

c.celik1976
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
06/02/2019 :  22:54:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
güncel
cengiz

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.59 saniye.
17:10:41, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım