Özel Ağaçlandırma Alanına Halı Saha Kurmak İstiyor - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Özel Ağaçlandırma Alanına Halı Saha Kurmak İstiyor

soykanlu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/12/2018 :  12:21:16 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhabalar öncelikle ,
benim 8000 m² arsam var. Burası özel ağaçlandırma alanı. yapı alanı sınırım 250 m² . imar notlarında ise spor tesisi yapabilirisinz diye not düşülmüş. ben buraya spor tesisi kafeterya ve halı saha yapmak istiyorum.
fakat buradaki belediyedeki arkadaşlar ilk defa böyle birşeyle karşılaştıkları için işimi çözülemiyor. halı saha inşaat alanının içine girer diyorlar. ben açık halı saha yapmak istiyorum ve bildiğim kadarıyla açık üstü kapanmayan alanlar yeşil alan kamelya tarzı diye geçer diye biliyorum.bu konu da tıkandık kaldık. yardım edebilecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Yöneticilik
maxomillian
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
26/12/2018 :  13:44:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bir halısaha kurma maliyeti 2 sene evvel 500 milyardı.
şuanki maliyet için "google" ufak bir araştırma yapabilirsiniz. yada en yakın halısahaya gidip bilgi alın. en iyisi bu olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
soykanlu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/12/2018 :  16:43:49  Alıntı
benim amacım halı saha maliyeti değilki sıkıntım yukarıdaki yazdığım gibi halısaha inşaat alanına girer mi girmezmi?

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.2 saniye.
01:26:28, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım