İşsizlik Sebebi İle Cami Önünde Ürün Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İşsizlik Sebebi İle Cami Önünde Ürün Satışı

htcsem
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/12/2018 :  04:21:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba. Siteye yeni üye oldum. İşsizlik sebebiyle toptan ürün alıp perakende satmak gibi bir fikir geldi aklıma. Planım cami önlerinde yaşlı kesime hitap edecek kazak, yelek satmak. Aşağıda satmayı düşündüğüm tarz ürünlerin linkleri mevcuttur.

1.Sizce bu şekilde satış yapıp kazanç elde edebilir miyim?

2. Bana başka ürün önermek isterseniz memnun olurum. İstanbulda satış yapacağım için toptancılar İstanbul'da olursa ürünü görüp almak açısından daha faydalı olacaktır.

3. Aracım yok. Bu sebeple poşet vb. kullanarak yanımda 40-50 adet ***ürsem ürün çeşitliliği ve beden açısından yeterli olur mu?

Not: Ben toptan fiyatı 15-20 TL bandında olan ürünleri alıp 20-30 TL bandında satmayı düşünüyorum. Bu fiyat bantlarıyla alakalı önerilerinizi de belirtirseniz sevinirim.

Düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ederim. Herkese iyi kazançlar.

Ürün 1: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-toplu-satis-akrilik-triko-full-likrali-kazak-7-numara-634432485/detay

Ürün 2: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-erkek-bol-cepli-yelek-toptan-628849613/detay

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
makaleyaznet
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
18/12/2018 :  00:03:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,

Aslında ürün yelpazeniz düşündüğünüz alan olarak oldukça geçerli. Ama, bana kalırsa ürün çeşitliliği gereken bir ürün çeşidi seçmişsiniz. Yani, örnek vermek gerekirse, 5 temel ürün olsun. Yelek, kazak, çorap, mest,hırka.

Bunların her birinden ; 3'er çeşit - 4 er adet koysanız müşteri önüne.

60 parça ürün yapar.

Ne kadarı , ne kadar sürede satılır belli değil. Birde, hitap edeceğiniz kitle emekli bir kesim olacağı için, kısıtlı bir alım gücü var.

Siz, habire satılan ürünlerin yerine yenilerini koymaya çalışırken, bir yerden de farklı camilere sürekli taşıma, terzah serme işleriyle uğraşacaksınız.

Evet, bir ivmesi olacak bu satışların. Artacak, azalacak ama illaki alanı olacak. Ama aynı şekilde zahmeti de olacak.

Benim önerime gelince ;

3 teker bir seyyar yaptırın. Başta kış meyveleri, portakal , mandalin, yanına yerli muz ( satışı daha iyi olacak emin olun. ) Biraz ceviz, az biraz kestane .

Böyle böyle, hem satışlarınız için alımı kolay, taşıması kolay, yerine koyması kolay ürünlerle başla**** sermaye elde etmeniz olacak.
Sonrasında, o düşündüğünüz ürünleri, bir kartal, yada bir toros arkasında sergileyerek satmanız daha iyi olacak.

Bir tavsiye :)
Özgün ve Hazır Makaleler | https://www.makaleyaz.net

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Ahmetbeyy
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
23/12/2018 :  13:33:47  Alıntı
genel olarak ucuz ürünler getir. bir cuma çıkışı kalabalık bir caminin önünde dur bak insnalar en çok neyi alıyor ,neyi soruyor , neye nekadar ödüyor, o ürünleri getir . bulunfuğun bölgenin inasının yapısına alım gücüne göre değişir, bu yüzden gözlem yap . sonra gir.)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.46 saniye.
20:16:52, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım