Tesbih Ve Gümüş Yüzük Toptancıları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tesbih Ve Gümüş Yüzük Toptancıları


sirac
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
07/12/2018 :  00:08:56 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba,
Tesbih ve Gümüş Yüzük Toptancıları ile iletişime geçmek istiyorum. Satışı web üzerinde yapma altyapısına sahip, fotoları profesyonel çekilmiş, xml uzantısı verebilecek kişilerle irtibata geçmek istiyorum.
Hali hazırda bu işi yapan arkadaşlardan da perakende satıştaki sektör tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim.
Herkese bol kazançlar,
Saygılarımla
Siracboran

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bankacılık-Finans

0.03 saniye.
18:54:48, 19 Şubat 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım