Yeni Ürüne Finansör Dağıtımcı Aranıyor - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Ürüne Finansör Dağıtımcı Aranıyor

a.zerin
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
18/07/2018 :  01:40:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba
Hızlıca ürüne gecicem
Ürün tüm insanların ihtiyaç duyduğu günlük hayatta sürekli kullanacağı yeni ve çok ucuz ve çok kaliteli bir üründür özellikle üniversiteler kirtasiyeler okul kantinleri hatta üniversite ve okul logolu olarak okul aile birliklerinin hem hizmet sunmaları hemde çok ucuz olması dolayısıyla para kazanabilecekleri bir üründür
Bu ürünün bölgelere göre dağıtım ve pazarlamasını yapacak finansör dagitimlarla işbirliği yapmak istiyorum çok karlı ve.cok ucuz ürün muadil olabilecekleri arasında minimum30/1 1 bir fiyat dilimindedir kisacan2 TL Lik bir ürün ve perakendede çok rahat 10 TL ve üstünde sayılabilecek tır ancak amacımız minimum bu ürünü 50 milyon vatandaşla bulusturmaktir ciddi ve sahası olduğunu düşünen arkadaşlarla konuyu paylaşabilirsiniz
Ürün kalıpları ve nihai ürünler hazırdır şu anda bir üniversitenin on görüşmesini yaptım çok ciddiye alındıktan logolu baskı çalışması devam etmekte olup önümüzdeki hafta özel logolu olarak da elimizde olacaktır Türkiye büyük bir coğrafya bölgesinde iddialı olabilecek arkadaşlarımızın dikkatine !!!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
ramayana35
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
21/07/2018 :  20:06:53  Alıntı
detaylı bilgi lütfen...hakan küçüktürkücü(izmir-istanbul).. opsiyondanismanlik@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
kaankantaroglu
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
22/07/2018 :  13:36:15  Alıntı
Merhaba a.zerin,
İsmim S.Kaan Kantaroğlu , Ankarada yaşıyorum. Yeni bir iş için gerekli olanaklara sahip olduğumu düsünüyorum. .Konuyla ilgili görüşmek isterim.
Tel : 533 276 89 58
E-mail : kaan.kantaroglu@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
Aspire
Üye

Toplam 175 yazı
22/07/2018 :  14:46:15  Alıntı

merhaba urunu Antalya bölgesinde dağıtımını yapabilirim detaylı bilgi lutfen tlf: 05330210797 Ahmet Ozkan ozkana007@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
bahadir54
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
23/07/2018 :  10:31:43  Alıntı
ürün hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim? sakarya izmit düzce bursa yalova bölgelerine dağıtımını yapabilirim.
bahadirkara88@gmail.com
Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
ysfyldz
Üye

Toplam 113 yazı
23/07/2018 :  16:31:43  Alıntı
Ysfyldz07@hotmail.com mail lutfen
YUSUF

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Muhasebe
alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
24/07/2018 :  08:11:47  Alıntı
msbalfa@gmail.com
bilgi lütfen_

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
25/07/2018 :  00:52:23  Alıntı
ürün hakkında detay bilgi alabilir miyim?
ikare82@gmail.com
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
mehmet89
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
25/07/2018 :  01:17:12  Alıntı
konya bölgesine dagıtım yapabilirim
detaylar ve ürün lütfen
ezelcafe42@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
kogito
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
26/07/2018 :  00:31:39  Alıntı
sendogan@live.com ayrıntı için mail atmanızı bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Satış / Pazarlama
bahadir54
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
26/07/2018 :  11:03:25  Alıntı
arkadaş sanırım sadece fikri atıp kaçmış
Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
resul4334
Üye

Toplam 263 yazı
26/07/2018 :  23:54:53  Alıntı
Merhabalar detaylı bilgi lütfen??
resulbaskan84@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
a.zerin
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
27/07/2018 :  02:28:05  Alıntı
Sevgili arkadaşlar
Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.ayrica gecikme.icin cok ozur diliyorum
Malum yeninurunnkaliplar.demolar sektörlere.yonelik baskı ambalaj ve kalite farklılıkları derken şuanda saat gece 02 ve inanın son 10 gündür en erken istennayrildigim saat bu
telefonum 05050674546 mailim aydinzerin@gmail.com ciddi.arkadaslarimiz kendileriyle ilgili bilgi verirlerse uygun arkadaşlarımızla detayli bilgileri hızlıca paylaşacağım bu aşmada bir işbirliği tesis edebilirsek açıkçası bende sadece üretime odaklanirim bu benim içinde çok iyi olur ancak bende sizleri tanımak işbirliği yapabilec gim arkadaşları diğerlerinden ayırmak isterim yazdıklarım hayal değil kırtasiye okul kantinleri metro istasyonlarındaki dükkanlar büfeler üniversiteler okullar toplu taşıma dolum noktaları ve müşterilerine kalıcı ve surekli reklamda.kalmak isteyen her sektor oto galerileri oto.servisleri restoranlar için çok ideal ve prestijli bir reklam enstrümandır açıkçası seri ve sanayiye.uygulanmis.olarak ilk kez pazara çıkacak bu yuzden şu asamada herkese net bilgileri vermek sakıncalı olabilir bahsettiğim noktalara.calisan kendine güvenen bölge.veya il bayiliği nde belli kota ve alım satım taahhüdüne girebilecek arkadaslarla.bu paylaşımı gizlilik ilkesi çevresinde yapabilirim.
Anlayış.gostereceginize eminim lütfen bu konuları değerlendirerek kendinizi netlestirin ve bana firmanızı kendinizi pazardan hakim olduğunuz sektör.ve bölgeler konusunda bilgilendiriniz hepinize çok teşekkür ediyorum
Rabbim hepimiz için her şeyin en hayırlısını nasip.etsin sağlıcakla
Aydın zerin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
31/07/2018 :  02:03:25  Alıntı
ürünün patentini almanız yararınıza olabilir.
kolay gelsin.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
zfrkara90
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
31/07/2018 :  11:39:34  Alıntı
Merhaba,

istanbul küçükçekmece bölgesinde yardımcı olabilirim. zfrkara90@gmail.com.
Zafer KARA

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7 saniye.
16:47:43, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım