Neler Üretebiliriz ? Fikirlerinize İhtiyacım Var. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Neler Üretebiliriz ? Fikirlerinize İhtiyacım Var.


bakyan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
08/07/2018 :  21:02:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar. Mesleğim grafik tasarımcıyım daha önce kendi işyerim vardı maddi sıkıntılardan dolayı kapattım. Şuanda bi firmada çalışıyorum ama mesleğim üzerine bir iş yapmıyorum.
Abim de mağaza market raf işi yapıyor. Metal ağırlıklı üretimi kendi yapıyor bi atölyesi var onunda işlerinin pek tadı yok diyebilirim. Abimle beraber ne yapabilirim ne üretebiliriz. Atölyede 200 metrekare üretim yeri var ve baya ekipmanı var.
kaynak makinaları - hızar - pres vs vs. üretim için gerekli olan bi çok şey var diyim. bu atölyede ne üretebiliriz. ekstra fason olarak. abim iyi sanatkardır. bende çizim ve pazarlamasını yapabilirim diye düşünüyorum bu üreteceğimiz ürenlerin. fikirler doğrultusunda. mantıklı bişe bulamazsam raf işini geliştirip türkiye geneli pazarlamaya çıkmayı düşünüyorum...

şimdiden teşekkürler gelen fikirler için...

saygılar...

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Grafiker
mettug
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
10/07/2018 :  23:33:02  Alıntı
Metal masa sehpa ayağı olabilir pinters bak. Gg ve n11 de srastir
Ticaret

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
ikare
Üye

Toplam 374 yazı
11/07/2018 :  00:12:08  Alıntı
İnstagramda bir hesap vardı sac kesim dekoratif duvar süsleri vs. satıyordu.
dünya haritası, portreler vs.
güzel bir fikirdi bence.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
mstafaa27
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
12/07/2018 :  20:59:50  Alıntı


Market için sütlük olabilir

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer

0.06 saniye.
20:15:13, 19 Şubat 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım