İhraç Fazlası Ürün Arayanlar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhraç Fazlası Ürün Arayanlar


şükranhko
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
11/06/2018 :  11:21:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba Arkadaşlar,

Sitede ihraç fazlası ürün , stok mal satışıyla ilgili çok fazla yorum yazılmış. Biz istanbulda üretici aynı zamanda ihraç fazlası ürün satışı yapmaktayız giyim üzerine herşey ( kot pantolon , penye , polo yaka , tshirt , markalı , markasız) Bu tarz ürünler alacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken çalıştığı fabrika veya aracılar. Çünkü numune üzeirnden satış yapıp teslimdeki binlerce ürünün numune ile ilgisi olmayabiliyor. Bu yüzden her uygun fiyat verene inanmamak gerek. Markalar ihraç fazlası vermez imha eder diyen arkadaşlar yanılıyorsunuz. Binlerce üretilmiş malı kimse imha etmez maliyetine elden çıkarmak varken. Bu ürünler çok uygun fiyatlara veriliyor evet fakat ciddi adetli alımlarda 50 bin adet gibi. Zaten bu tarz alımlarda fiyat aşağı çekilir.

Sonuç olarak alım yapacağınız bu tarz ürünlerin sunumu için iyi kötü bir showroom , deposu olanlarla bu işe ufak adetlerle başlayıp adım adım adetleri yükselterek 10 kuruş fazladan vererek güvenilir kişilerle çalışmanızı tavsiye ederim. Yoksa 10 kuruş daha ucuza alım yapayım diyip çok daha büyük zararlara uğrayabilirisniz adetler yüksek olduğu için. Bu konuda alım yapmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • fa369
  Yeni Üye

  Toplam 2 yazı
  04/02/2020 :  22:58:59  Alıntı
  merhaba ben ilgileniyorum ancak ilk deneyimim olacağı için biraz tedbirli yaklaşıp az almak istiyorum. mesela 30 adet sweatshirt almak istiyorum zara mango bershka markalarda.

  Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
  Durability
  Yeni Üye

  Toplam 12 yazı
  11/10/2020 :  22:08:42  Alıntı
  Merhaba fotoğraf ve fiyat listesini tevfikakbiyik@hotmail.com adresine gönderebilir misiniz ?
  Durability*

  Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Memur
  coban78
  Yeni Üye

  Toplam 89 yazı
  12/10/2020 :  11:33:07  Alıntı


  Merhabalar gorseller ve fiyat listesini gondermenizi rica ediyorum. coban78@gmail.com

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Grafiker

  2.48 saniye.
  01:37:17, 26 Ekim 2020, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım