Firmalar İçin Blog Kullanımı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Firmalar İçin Blog Kullanımı


ihracatco
Üye

Toplam 105 yazı
17/05/2018 :  08:28:02   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı
Kaynak: www.ihracat.co/2018/05/firmalar-icin-blog-kullanimi.html

Büyük, küçük neredeyse her işletmenin bir facebook hesabı var, pek çok firma instagram, tweeter ve pinterest kullanıyor. Peki ya blog sitesi?

Artık sosyal medya, mahalle esnafından, plaza ofislerine kadar tüm meslekler ve iş kolları için olmazsa olmaz bir mecra. Firmanız sosyal medya da olmak zorunda. Blog sitesi ise göz ardı edilen bir nokta.

Bir iş kolunda ne kadar yeni olsanız da o işe dair müşterilerinizden ve potansiyel müşterilerinizden çok daha fazlasını bilirsiniz. İşiniz hakkında merak edilenleri, ilgi çeken yönleri, pratik ipuçlarını, sektörünüze dair gelişmeleri ve daha pek çok şeyi blog siteniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bloğunuz gerçekten ziyaretçi almaya başladıysa bu konuda ciddi bir trafiğiniz varsa bloğunuza reklam alarak para da kazanabilirsiniz.


Detaylı bilgi için: www.ihracat.co/2018/05/firmalar-icin-blog-kullanimi.html
ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.98 saniye.
06:08:36, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım