Kuzey Amerika Kitasina Kargo - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuzey Amerika Kitasina Kargo


kanturk
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
15/05/2018 :  02:19:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaslar , e-ticaret icin Turkiye'den Kanada ve Amerika'ya kargo ihtiyacimiz var...Burda , kargo firmalariyla % 70'e varan indirimler alabilen firmalar var ama onlar bu kitada calisiyor...Turkiye'de bu isi yapan ve kargo firmalariyla cok ozel anlasmalari olan ve e-ticaret konusunda hizmet veren firmalar var mi?

Bilgisi olan arkadaslar varsa paylasmanizi rica ediyorum...

Yerleşim : Kanada / Montreal  |  Meslek : Ticaret

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • tablom
  Üye

  Toplam 474 yazı
  16/05/2018 :  10:10:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  Bu bahsettiğinden bana da lazım.
  Ben şu an için PTT'nin TURPEX hizmetini kullanıyorum. PTT'ye bu hizmeti DHL sağladığı için 3-4 günde teslimat sağlıyor. Aslında daha hızlı olabilir ancak malum bizim PTT en az 1-1,5 gün oyalıyor. Fiyatlar diğerlerine göre oldukça makul. Özellikle günlük ortalama 3 ve üzeri gönderim yapıyorsan PTT ile TURPEX anlaşması yaparak bir miktar daha indirim alma şansın da oluyor.
  Tablo Uzmanından Alınır!
  Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
  trader3440
  Yeni Üye

  Toplam 8 yazı
  21/05/2018 :  19:41:07  Alıntı
  merhaba kanturk kargo ihtiyacınız devam ediyorsa yardımcı olabilirim.iyi çalışmalar

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

  0.05 saniye.
  22:41:17, 22 Ocak 2019, Salı

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım