Kuaför Salonuna Yan Ürün - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuaför Salonuna Yan Ürün

Umitozcan
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
02/05/2018 :  17:22:47 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

Arkadaşlar Kocaeli de 2 adet kuaför salonumuz var yan ürün olarak ne satabilirim veya kuaför salonlarına orijinal ürün veren varsa iletişim kurabiliriz.

Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
08/06/2018 :  10:49:38  Alıntı
bayan kuaförmü

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Sporcu
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
18/06/2018 :  18:29:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Darıcada kovanlarımız var kendi balımız de. Bal sat. Bimden 5 kavanoz 15 TL ye kiloluk al. 5 kiloluk kavanoza dök hepsini 200 TL de sat. Özellikle öğretmenler çok meraklı oluyor bu tip kazıklanmaya hem de öğretmenler odasında.

Bu bir şaka.

Yapan yapar ama ben kuaför salonuma gelen müşterime yani dükkanımdaki has müşterime asla böyle bir şey yapmazdım.

Bunu yapan bir kuaför gördüm sizin memlekette değildi. Ağzım açık kalmıştı.

Konya Akdeniz arsındaki 1650 rakımlı Sertavul geçidinde balcılar var tam olarak bunu yaparlar. Gene de tezgahları hep kalabalıktır.

Kuaför salonunda Saç güçlendirici veya bayan vücut bakım setleri pratik makyaj takımları gibi şeyler satılabilir. İnternetten ucuza bulup toplanır. Uyacak olan müşteriye satılır.

Ya da çok tanıdığınız müşteriye evinde kullanabileceği ilginç mutfak gerekleri satılabilir. Mesela kahve yapmakla ilgili sorunu olan bir müşteriye kahve makinesi önermek gibi.

Ama bu iş bir yetenektir. Eziyeti ile uğraşacaksanız hiç bu işlere girmeyin derim.

Ev yapımı kozmetik ürünler ; renk açıcı , kırışık giderici , epitalizan merhem (yenileyici) ve benzeri. Ancak içerikleri masum olmalı bir aksilik olursa içindeki sadece vazelindi diyebilmelisiniz. (Araştırınca da öyle çıkmalı.)
Eczacı bir akraba / arkadaş varsa böyle bir sürü masum ürün var.

Gene bir şifalı bitki satıcısının bepantene merhemi vazelinle çoğaltıp plastik kaplarda cilt kırışıklığı giderir diye sattığını görmüştüm. (Tavsiye etmiyoruz bilgi diye sadece)

Dükkana bir küçük reyon açın mini gratis gibi. Saçını yaptırsın eksiğini alsın kartını çektirsin. Mesela.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
mstafaa27
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
12/07/2018 :  21:02:14  Alıntı

Küçük bir takı reyonu bakım kremleri parfüm, başka birşey satılmaz sanırım

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
cöh
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
13/07/2018 :  13:53:36  Alıntı
Eger bayan ise Sal ve esarp satabilirsiniz.
...

Yerleşim : Çin / Asya  |  Meslek : Diğer
magzaci
Yeni Üye

Toplam 90 yazı
24/07/2018 :  14:33:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
fön makinesi imalatcısıyız ayrıca makas ve pensler mevcut bize powerbeg.destek@gmail.com ulaşabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
19:52:00, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım