İspanya'da İs Yapmak İsteyenlere; - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İspanya'da İs Yapmak İsteyenlere;

ideamallorca201
8
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/04/2018 :  13:54:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam arkadaslar,
önce Erkan Saritas'i tebrik ederim, eklenebilecek pek birsey birakmamis. Bir gurbetci cocugu olarak turkiyeye kesin donus yaptiktan sonra öz amcalarim dahil bir cok kisinin babamin iyi niyetini nasil suistimal ettiklerini gordum, yillar sonra ben yalniz yurtdisina döndügümde de burdaki bir türk'ün açik kollarina düstüm, kaz gibi yolundum. Ama benim hatam idi, essegi saglam kaziga baglamak gerek her zaman, herkez ile.
10-15 yillik birikimlerimi kaybettim uzerine borc yaptim ama hayata devam ediyorum, hem de anlimin aki ile ve akillanmis olarak.
Arkadaslar, ben herseyde bir hayir arayip bulan kisilerden biriyim, bu olay beni maddi olarak cok sarsti, ruh sagligim gitti geldi ama; hayirsiz ortagimla is yaptigim zamanda bir is fikri geldi aklima, allahtan ona anlatmadim, 12 yildir sektörü takip ediyorum, arastiriyorum, 4 lisanda buldugum ne varsa okuyorum ve sonunda dört dörtlük bir is plani hazirlayip bankama sundum. Basta ne oldugunu anlayamadilar, biraz karisti kafalari, malüm ana lisanim degil, uzuuun lafin kisasi; ispanyada toplamda 100 - 150 bin avroluk bir ise girmeyi dusunebilen biri varmi aranizda? Erkan beyin sözlerini hatirlatayim; gözü kapali girmeyin, bir iki üç kez gelin bakin görün, zaten is adamiysan anlarsin. Ben eger kendime düsen sermayeyi bulamazsam zaten sizden para almam, olur da BENIM FIKRIMI siz uygulamaya gecirmek isterseniz bu konudaki ihtimalleri anlasmalari degerlendirebiliriz.
Degerli yatirimci; buraya gelip görmeden, benim gözlerime bakmadan Is fikrimin ne oldugunu aciklamam. Ilk yilda 350 - 400 bin avro civari ciro beklentisi var, asagi yukari 150-200bin civari brut kâr, çok dikkatli ve çekingen bir hesaplama ile. Sektör, üniversal, çok zevkli ve ilginç. Allah kismet edip burda bunu basarabilirsem, turkiyede yasayan canim ogluma da orada bir sube açmak isterim, yani ortakligimiz vatanimizdada surebilir.
60-70 bin avro civari sermayesi olan, teknolojiyi seven, bilgisayari iyi derecede kullanabilen e biraz da ingilizce bilen dürüst güvenilir yatirimcilar bana özelden mesaj atarlarsa biraz daha ayrinti verebilirim, tam olarak nerdeyim, kimligim gibi. Kesinlikle unutmayin; piyasa cin olmadan adam çarpmayi bekleyen kisilerle dolu, ben fikrimi koruyacagim siz de paranizi kollayin.
ispanyadan selamlar ve saygilar
idea

Yerleşim : İspanya / Palma  |  Meslek : Turizm
koeln
Üye

Toplam 131 yazı
07/02/2019 :  11:40:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Farkli ülkelerdeki vatandaslarimiz ve onlarla iletisime gecmek isteyenler icin Ülke Forumlari olusturduk. Konu acarak destek olursaniz seviniriz:

https://www.turk5.com/forum/sektor/ulkeler/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.67 saniye.
08:23:35, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım