Sizce Ne Yapmam Gerek? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce Ne Yapmam Gerek?

ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
05/04/2018 :  21:36:41 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,

3-4 sene önce üretim olarak bir işe giriştim fena gitmiyordu sonrasında ise başka bir işe yöneldim.

Bu giriştiğim iş için hala teklifler geliyor fakat üretim yapma durumum yok şuan yani biraz masraflı olacak tekrar üretime geçme aşaması.

Kafamda 2 yol var, ya masraf yapıp üretime geçeceğim yada ürünü üretim makineleri vs ile birlikte satacağım. İlk seçenek konusunda bir sorun yok masraf edilip tekrar üretime geçilecek fakat ikinci seçenek konusunda bir bilinmezlik var.

Benim böyle bir işim daha doğrusu projem var diyeyim bunu kime satabilirim ? Ve nasıl satabilirim ? Danışman pazarlama konusunda kim ile görüşmem gerek ?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Sporcu
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
06/04/2018 :  16:30:32  Alıntı
Fikir/Tavsiye yok mu arkadaşlar ?

atknkcc
Üye

Toplam 107 yazı
06/04/2018 :  16:51:43  Alıntı
Ne üzerine üretim yapıyordunuz? Daha detaylı bilgiler verirseniz forumdaki tecrübeli arkadaşlar size daha rahat fikir verebilirler.
Ay başında bankaya maaş almaya giden mi yoksa o maaşları bankaya yatıran mı olmak istiyorsun?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
06/04/2018 :  22:04:31  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - atknkcc
Ne üzerine üretim yapıyordunuz? Daha detaylı bilgiler verirseniz forumdaki tecrübeli arkadaşlar size daha rahat fikir verebilirler.

Kozmetik ve bakım ürünü.

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
07/04/2018 :  01:56:08  Alıntı
2. seçenek dediğiniz işi devretmek.
burada ayrı bi başlıkta detay bilgi ile ilan verirseniz ilgilenenler olabilir...
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
ticaret_q
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
07/04/2018 :  11:26:49  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ikare
2. seçenek dediğiniz işi devretmek.
burada ayrı bi başlıkta detay bilgi ile ilan verirseniz ilgilenenler olabilir...

Evet işi her şeyi ile birlikte devir etmek, daha önce ilan olarak başlık açtım fakat site denetçileri kabul etmedi sanırım çünkü yayınlanmadı.

Siz danışmansınız sanırım, ben devir almak isteyen firmaları bulacak nasıl bir danışman/pazarlamacı bulabilirim ve nereden bulabilirim ?

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
08/04/2018 :  23:06:43  Alıntı
Hocam sakıncası yoksa
ikare82@gmail.com adresine detay bilgi gönderebilir misini?
iş nedir? neler üretir? şimdiye kadar ne kadarlık üretim yapıldı hangi makine cihazlar var. düşündüğünüz fiyat nedir vs?
ilgilenecek birileri bulabilir miyim bi bakayım.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
konyaserkan
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
09/04/2018 :  17:36:53  Alıntı
'''Merhaba arkadaşlar,

3-4 sene önce üretim olarak bir işe giriştim fena gitmiyordu sonrasında ise başka bir işe yöneldim.

Bu giriştiğim iş için hala teklifler geliyor fakat üretim yapma durumum yok şuan yani biraz masraflı olacak tekrar üretime geçme aşaması.

Kafamda 2 yol var, ya masraf yapıp üretime geçeceğim yada ürünü üretim makineleri vs ile birlikte satacağım. İlk seçenek konusunda bir sorun yok masraf edilip tekrar üretime geçilecek fakat ikinci seçenek konusunda bir bilinmezlik var.

Benim böyle bir işim daha doğrusu projem var diyeyim bunu kime satabilirim ? Ve nasıl satabilirim ? Danışman pazarlama konusunda kim ile görüşmem gerek ?'''

Konu ile ilgili özelden bilgi verebilirseniz yardımcı olabilirim.
İyi çalışmalar.

ANKO PAZARLAMA
0530 073 90 04
ANKARA / TÜRKİYE

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.39 saniye.
13:21:40, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım