Makarna Ve Çeşitli Yemekler İçin Sos Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Makarna Ve Çeşitli Yemekler İçin Sos Üretimi


onur60
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
12/02/2018 :  09:00:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar arkadaşlar 5 yıl Ukrayna’da yaşadım dikkatimi çeken birşey oldu büyük marketlerde olsun yada kiosk dediğimiz küçük büfelerde olsun çok sos çeşitleri var.

Bizde çoğunluk talep ketçap ve mayonez üzerine adamlar sadece makarna için çok Farklı soslar kullanıyor ve öyle değişik şeyler değil çoğunu denedim Türk damak tadına uygun örneğin barbekü sos peynir sosu açılı biberli ketçap felan çok yani mayonezli bile ayırıyorlar makarna için olanı salata için olanı herbir yemek için ayrı yapmışlar ona göre yap oranını artırıp azaltıyorlar

Ne diyorsunuz piyasaya girermi yoksa ilgi görmez mi?
GençGirişimci

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Mühendis

0.03 saniye.
03:44:34, 22 Mayıs 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım