Vergi Levham Var İnternet Sitesi Açmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Vergi Levham Var İnternet Sitesi Açmak İstiyorum


hediyepaketleri
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/01/2018 :  23:11:10   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba vergi levham var ancak internetten satiş yapmam için hangi evraklar gereklidir ve nasıl ne yapmam gereklidir bilgi verirseniz teşekkürler
hakan hasyakan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
bitirim06
Üye

Toplam 210 yazı
19/01/2018 :  10:29:05  Alıntı
VErgi levhan varsa başka bişeye gerek yok. sadece kep adresi alırsan ıyı olur.Ptt alabılırsın. sosyal medya gittigidiyor n11 baslıyabılırsın. çesidin fazla ise tabıkı stok cok onemlı oldugu daha detaylı işlemler gerekli.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
Cptyasir
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
19/01/2018 :  11:19:50  Alıntı
Tabi yapabilirsin. N11 gibi sitelerden mağaza açma bilgileri yazıyor.

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Denizci
hediyepaketleri

Yeni Üye

Toplam 3 yazı
19/01/2018 :  21:45:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


öncelikle şöyle söyliyeyim benim kuaför dükkanım var ama ben hediyelik sitesi kurdum ve kendi web sitemde satış yapmak istıyorum bunun için de öylemi olması gerekiyor kep adresi
hakan hasyakan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
bitirim06
Üye

Toplam 210 yazı
20/01/2018 :  09:31:35  Alıntı
Bildigime gore kuaforlerın cogu basit usulde vergi oder yani fiş fatura kesmezler. bu durumda olmaz dıye bılıyorum. cunku ınt satıslarda fatura kesebılıyor olmanız lazım

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
19ms03
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
30/01/2018 :  13:00:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Vergi levhanızın olması yeterli değil . e- ticaret sitelerinin artık etbis sitemine kayıt olması zorunluluğu var ve bunun için kep almanız lazım . Ayrıca N11 de mağaza açmak istediğiniz zaman faliyet belgesi lazım bunun içinde ticaret odasına yada esnaf sanatkarlar odasına kaydınızın olması gerekir.
Oto koltuk kılıfı ve aksesuarları
http://www.otokoltukkilifi.com.tr/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Fotoğrafçı
akinselcuk
Editör

Toplam 5585 yazı
30/01/2018 :  23:08:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Keyf.in
Muhasebecine de ki ; internetten satış yapıp fatura keseceğim. Vergi dairene bir dilekçe verip irsaliyeli fatura bastırır kuaförlüğün yanısıra internetten de satışını yaparsın.

Teorik kısmı bu kadar basit.

Gel gör ki internetten satış kendi yaptığın bir siteden kolayca olmuyor. Ödemeyi vatandaşın elinden daha evinde iken alabiliyor olmak bunu da vatandaşı hiç ürkütmeden yapabilmek gerekiyor. Ürkütmemek için pos sistemi ve güven duyulan, müşteriyi ciddi şekilde koruyan lakayit satıcıyı ortama almayan kazara geleni de ilk hatalarında hemen dışlayan ortak satış platformlarında bulunabiliyor olmak gerekiyor. Bu platformlara girebilmek belli formatlarda olunca mümkün oluyor.

Ortak satış platformlarının hepsine sitenin entegre olabilmesi lazım. Ya bir eticaret satın almalısın ya da sitenin bu platformlara entegrasyonunu kendin yapmalısın. Ucuz bir e ticaret al resimler çek yükle kendi ürünlerini. E ticareti satan ihtiyacın olan bir çok hizmeti verir. Bazısı ücretli bazısı sitenin orjinal hizmeti. Banka entegrasyonu sanal pos kapıda ödeme gibi şeyleri e ticaretle kolayca sağlarsın.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
hediyepaketleri

Yeni Üye

Toplam 3 yazı
31/01/2018 :  17:28:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bilgilendirdiğiniz içim çok teşekkür ederim
hakan hasyakan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet

4.02 saniye.
15:21:54, 30 Mart 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım