Marka Kurma Süreci - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Marka Kurma Süreci


Snn
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/01/2018 :  20:17:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar..
Lise yıllarımdan beri hayalini kurduğum bir proje hakkında yardıma ihtiyacım var. Lisede giyim eğitimi aldım üniversite de güzel sanatlar fakültesi moda ve tekstil tasarım bölümünden mezun oldum şuanda moda ve tekstil tasarım yüksek lisans yapıyorum.Bir giyim firmasında tasarım asistanı olarak çalışıyorum moda alanında çeşitli alt yapım var tekstilin içinden geliyorum ortacılıktan tutunda makinacılıktan aklınıza gelebilecek her alanda görev aldım. Ama hedeflerim arasından kendi erkek giyim markamı kurmak yer alıyor. Düşüncem küçük bir ekip kurup model makinacı,modelist,asistan v.s yani ilk ürünü çıkarabilecek bir ekip sonrasında fason üretim yaptırıp kendi mağazamda satış yapmak mağazanın bir bölümünde ise haute couture olarak kişisel tasarımlar yapmak istiyorum ama adımı duyurmak içinde bir koleksiyonumu İstanbul fashion week kapsamında defileyle tanıtmak hayallerim arasında çıkacağım bu yolda Bana yol gösterecek böyle bir hayalini hayata geçirmiş yada benim gibi düşünce sahibi arkadaşlarla fikir alış-verişine ihtiyacım var. Marka patent aşamasından sonuna kadar bana Yol gösterecek fikir Sahibi olan arkadaşlarla irtibata geçmek isterim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
tansu karahan
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
10/01/2018 :  15:50:16  Alıntı
merhaba,

hayırlısı olsun. proje teşvik vs tüm konularda yardımcı olabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Gazipaşa  |  Meslek : Yöneticilik
Snn
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/01/2018 :  17:08:53  Alıntı
Lütfen iletişime geçelim sinank93@hotmail.com numaranızı mail atarsanız ben ulaşırım size ilginize teşekkür ederim..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
ikare
Üye

Toplam 199 yazı
11/01/2018 :  01:38:37  Alıntı


merhaba. hayırlı olsun...
markalaşma konusunda şöyle bir tavsiye verebilirim. doğrudan mağaza açıp üretim ekibi kurmak ilk başta çok maliyetli olacak ve ciddi sermaye isteyecektir.
ilk etapta kişiye özel tasarımlar, butik ürünler ile sosyal medya ve internet üzerinden başla**** adınızı / markanızı duyurup sonrasında mağazalaşarak seri üretime geçmek daha ihtiyatlı bir yaklaşım olur...
ilave olarak ekranın görünür yüzlerine vs. ufak onlara özgü tasarladığınız hediyeler göndererek reklamınızı onlar aracılığı ile yaptırabilir siniz...

ama her şeyden önemlisi kararınız nasıl başlamak olursa olsun "hayaliniz marka olarak nerde olmak ise en baştan itibaren orda imiş gibi hareket edin."

kolay gelsin.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
fikirdek
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
11/01/2018 :  11:52:25  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Snn
Merhabalar..
Lise yıllarımdan beri hayalini kurduğum bir proje hakkında yardıma ihtiyacım var. Lisede giyim eğitimi aldım üniversite de güzel sanatlar fakültesi moda ve tekstil tasarım bölümünden mezun oldum şuanda moda ve tekstil tasarım yüksek lisans yapıyorum.Bir giyim firmasında tasarım asistanı olarak çalışıyorum moda alanında çeşitli alt yapım var tekstilin içinden geliyorum ortacılıktan tutunda makinacılıktan aklınıza gelebilecek her alanda görev aldım. Ama hedeflerim arasından kendi erkek giyim markamı kurmak yer alıyor. Düşüncem küçük bir ekip kurup model makinacı,modelist,asistan v.s yani ilk ürünü çıkarabilecek bir ekip sonrasında fason üretim yaptırıp kendi mağazamda satış yapmak mağazanın bir bölümünde ise haute couture olarak kişisel tasarımlar yapmak istiyorum ama adımı duyurmak içinde bir koleksiyonumu İstanbul fashion week kapsamında defileyle tanıtmak hayallerim arasında çıkacağım bu yolda Bana yol gösterecek böyle bir hayalini hayata geçirmiş yada benim gibi düşünce sahibi arkadaşlarla fikir alış-verişine ihtiyacım var. Marka patent aşamasından sonuna kadar bana Yol gösterecek fikir Sahibi olan arkadaşlarla irtibata geçmek isterim.Merhaba; halihazırda elimde tescili bulunan projenize uygun markamı size devretmek isterim.
Detaylar için mesaj atabilirsiniz.
E-Ticaret Uzmanı

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
Snn
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/01/2018 :  12:08:27  Alıntı
İletişime geçmek isterim lütfen numaranızı sinank93@hotmail.com adresine mail atarsanız size ulaşabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
manta400
Üye

Toplam 355 yazı
11/01/2018 :  21:35:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba öncelikle yeni genç, güçlü hayalleri olan girişimciler görmek güzel. Gençler ümitlerini hiçbir zaman kaybetmemeli. Ne tür tasarımlarda kendinizi daha başarılı buluyorsunuz ilk olarak bunu belirleyin. Bir konsept yada temanız olsun. Bir fikir le yola çıkın spor mu abiye mi günlük hayat mı netleştirin. Ekip kurmaktan bahsediyorsanız ekibin taamı tasarım gücü yüksek olan insanlarla yola çıkın. Ütücü, overlokçu şimdilik bir kenara koyun. Ekip olarak tasarılarınızı ortaya koyun ve küçükten sosyal medya ile yola çıkın.

başarılar diliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
hrlshn
Üye

Toplam 140 yazı
13/01/2018 :  18:28:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
giyim sektöründe HRL markasına sahibim ( H eryerde R AHAT L üks )

markamı satabilirim

0 553 963 43 35

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

0.11 saniye.
19:19:00, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım