İhracat Fazlası Ürünler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhracat Fazlası Ürünler

ihracatco
Üye

Toplam 105 yazı
27/12/2017 :  10:05:24   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER
http://www.ihracat.co/2017/12/ihracat-fazlasi-urunler.html

İhraç fazlası mal nedir
İhraç fazlası ürünler nelerdir
İhracat Fazlası Mal Nereden Alınır
İhracat Fazlası Mal Alırken Dikkat edilmesi Gerekenler
İhracat Fazlası Mal Alımı Yapan Firmalar
İmitasyon ürünler

ilgili konu linki: http://www.ihracat.co/2017/12/ihracat-fazlasi-urunler.html
ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
ihracatco
Üye

Toplam 105 yazı
21/01/2018 :  23:17:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER
ilgili konu linki: http://www.ihracat.co/2017/12/ihracat-fazlasi-urunler.html
ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
Sevgi34
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
02/03/2018 :  01:48:24  Alıntı

Ben Tekstil Sanayi'de "İş Ortaklığı Programı"na dahil oldum. Tekstil Sanayi bünyesinde mağaza açacak üyeleri için "Onaylı Satış Ortakları'na" özel İndirimli Promosyon Kodu veriyor.

Pantolon, elbise, tişört gibi giyim ve kıyafetten, halı kilime, her türlü tekstil aksesuarlardan, havlu bornoza kadar tekstile dair her ne üretiyorsanız Tekstil Sanayi'nde satabiliyorsunuz. İster seri güncel ürünleri alıp satın, isterseniz parti malı ihraç fazlası ürünleri alıp satın!..

ZZ8SGUZ kodunu mağaza açılışı esnasında "Promosyon Kodu" yazan yere kopyalayıp yapıştırarak anında indirim alabilirsiniz!..

Hemen denediğinizde geçerli olduğunu görüp hem siz hem de ben kazanmış olacağım. Çünkü normal fiyatın altından mağaza açılmasına izin vermeyen Tekstil Sanayi, benim gibi "Onaylı Satış Ortakları'na" özel promosoyon kodu ile bu imkanı veriyor. Hem siz % 25 oranında mağaza açılışında anında indirim kazanıyor, hem de ben Tekstil Sanayi Satış Ortağı olarak kısmı bir kazanç elde ediyorum. Ama sizden değil Tekstil Sanayi bana kendine kalan kısımdan ödeme yapıyor. Böylece siz daha ucuza açıyorsunuz!.. Deneyin anında indirim aldığınızı göreceksiniz!.. ( İndirim Kodu şu an geçerli ne kadar devam eder bilemiyorum )

Tekstil Sanayi'nde % 25 İndirim!.. Aracısız Satın!...

Sistem Nasıl İşliyor?

- Tek Adımda: İsterseniz http://www.tekstilsanayi.com/?p=iletisim İletişim kısmına girerek Mağaza açacağınızı belirten mail atıyorsunuz ve mobil telefonunuzu bırakıyorsunuz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak adım adım telefonda neler yapacağınızı Tekstil Sanayi İletişim Departmanı ile birlikte canlı olarak yapıyorsunuz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
bukampanya
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
31/03/2019 :  02:59:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

zara ihraç fazlası ürünler

ihraç fazlası defolu ürünler

ihraç fazlası marka ürünler perakende

ihracat fazlası ürün satanlar

ihracat fazlası toptan giyim güngören https://www.bukampanya.com/ihrac-fazlasi-mal-nereden-alinir/

ihraç fazlası züccaciye ürünleri

columbia ihraç fazlası

lcw ihraç fazlası ürünler

Tüm ihraç fazlası ürünler nereden alınır? İhracat malı nerede satılır? Merter Particileri hakkında detaylı rehberimize göz atabilirsiniz.

https://www.bukampanya.com/ihrac-fazlasi-mal-nereden-alinir/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Turkeygarments
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
05/04/2019 :  22:50:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İhracat fazlasi ürünler ile ilgileniyorum
Etiketi ve ürün barkodu kesilmemiş
Yerli ve uluslararası markalar için info@turkeygarments.com adresine mail atabilir veya WhatsApp 05305734474 resim atabikirsiniz
Tekstil Broker
Şener Bahadır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Burako
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
10/09/2019 :  14:53:34  Alıntı
Merhaba
mraltun.1969@gmail.com adresnine web sitenizi gönderirmisiniz. incelemek istiyorum
Saygılar
Murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Huseyinzohre
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/10/2019 :  06:03:02  Alıntı
Kataloğunuz varsa resimli ve fiyatlı resmini atabilir misiniz? Londrada ikamet etmekteyim.

Yerleşim : İngiltere / London  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.67 saniye.
19:14:57, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım