Kendi Markanı Yaratma-nakış Yapan Firmalar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kendi Markanı Yaratma-nakış Yapan Firmalar


ece2468
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
24/12/2017 :  00:56:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba...

Uzun zamandır hayalim olan ve belki de burdaki bir çok insanın hayali olan kendi markamı yaratma işine girmek istiyorum.

Öğrenciyim ve şimdilik bütçem kısıtlı.Tişörtlerin yanı sıra satacağım başka ürünler de var onları halletim.Reklam ve marketing konusunda sıkıntı yok.İşin içinden çıkamadığım durum aklımdaki tişörtlerin üretim süreci.Bu sitede bir çok yorum okudum fakat herkes farklı bir tavsiye veriyor.Kendi tişörtlerimi üretmek için en temel aşamalar nedir?

Şuan üretmek istediğim 5 basit nakış tasarımı var.Bilgisayarlı nakış makinasıyla kolaylıkla basılabilir ve hepsi beyaz tişört üzerine olacak.Üretim fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterir fakat şimdilik en fazla 300 tane sipariş edebilirim.Önce talebi görüp daha sonra adet sayısını arttırmak istiyorum.Fakat atolyeler bu kadar az sipariş kabul ediyor mu? Tişörtü dışardan alsam sadece bilgisayarlı makinayla nakış yapan firmalar var mı? Var ise nereden bulabilirim?

Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Şimdilik çok fazla bilgim yok lütfen hevesimi kırmayın.Gerekirse bir kaç sene araştırıp bu alanda bilgili olup öyle bu işe girebilirim sadece bu süreci öğrenmek istiyorum.Şimdiden teşekkürler.


Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
rdvan
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/12/2017 :  01:33:26  Alıntı
Merhaba Üretmek istediğin t-shirt lere ait bir görselin var ise bana bunu e-mail ile gönderebilirsen. Sizin için üretebilirim. Fakat 300 adet az bunu bilmenizi isterim. Tekstil Üreticisi ve aynı zamanda Nakış desencisiyim. Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
ece2468
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
25/12/2017 :  02:25:59  Alıntı
Mail adresinizi yazabilir misiniz?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
dogasann
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/12/2017 :  05:16:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Selamlar, marketing konusunda sıkıntı olmadığını söylemişsiniz. Nasıl bir pazarlama planı düşünüyorsunuz? Paylaşırsanız sevinirim :)
Tüm yazılarımı blog sayfama girip okuyabilirsiniz.
dogasan.me

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Diğer
Trafooa
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
18/12/2018 :  22:34:12  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - rdvan
Merhaba Üretmek istediğin t-shirt lere ait bir görselin var ise bana bunu e-mail ile gönderebilirsen. Sizin için üretebilirim. Fakat 300 adet az bunu bilmenizi isterim. Tekstil Üreticisi ve aynı zamanda Nakış desencisiyim. Teşekkürler.


Merhaba iyi günler size nasıl ulaşabilirim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Kimyager
Foca77
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/07/2019 :  20:07:47  Alıntı
Selamlar
ece2468 rumuzlu arkadaşımızın fikrini ben de paylaşıyorum . İzmir'deyim.Ben de kendi markamla t-shirt işine girmek istiyorum. Şu an için beş adet tasarım yaptırdım ve bunları kullanmak istiyorum. Bu tasarımlar " koşan ürün " olacak zaten. Ve de sezonluk en az 50bin lik en fazla 100 binlik bir pazarım da var . Bu pazarda bu tasarımlardan en az bir tanesini %99 olasılıkla , sezonda en az 10bin kişiye satabileceğime inanıyorum. Öncelikle 5 tasarım , 5 renk ve de kalıteli sıfır yaka penye düşünüyorum. Orjinal ya da primium kalite olması gerek .
Bu konu hakkında tecrubesi olan ,düşüncelerini yazarsa sevinirim.Yardımlarınızı bekliyorum .Eleştirilerinizi de . Ama sonuçta bu marka ve tasarım hayata geçecek . Free your soul . Sloganım da hazır :)
Şimdiden teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm
Foca77
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
21/07/2019 :  19:28:06  Alıntı
Keyf.in
Tişort ürettirip satmak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
21/07/2019 :  23:20:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosyal Medya hesaplarınızı uzaktan yönetebilirim, hali hazırda bir kaç firma ile çalışıyorum (sosyal medya üzerinden makina satışı), google ads, facebook, youtube, linkedin vb sitelerden reklamlarınızı yapabilirim, video edit, sosyal medya türüne göre reklam görseli hazırlıyorum, ilgilenen arkadaşlar bana p.m. atabilir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
giyotin
Üye

Toplam 369 yazı
22/07/2019 :  12:45:14  Alıntı
Gelisim.in
güzel fikir bu işi professyonelce yapan KAFT markası, bakmanızı öneririm
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
Foca77
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
04/08/2019 :  13:33:16  Alıntı
Marin denizci tişortler aramaktayım. Mavi beyaz çizgili . İlgilenen üreticilerle irtibata geçmek istiyorım. Tşk

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm

4.73 saniye.
08:18:24, 24 Ocak 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım