Yeni İş Fikirleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni İş Fikirleri


emrahbcksz
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/11/2017 :  11:06:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


mrb arkadaşlar;

alanya/antalya'da ikamet ediyorum. bahçeli müstakil evim var. bir firmada bilgi işlem olarak çalışıyorum. evimin yanında şu an da salma tavukçuluk yapıyorum fakat yumurta satışı konusunda biraz sorunum var. bu yüzden bu işi bırakmayı düşünüyorum. devletin alım garantisi olduğu için ipek böceği yetiştirmeyi düşündüm fakat o da sadece taze dut yaprağı ile beslendiği için sene de bir kez yapılabiliyormuş. çok araştırdım fakat 12 ay beslenebilmesi için yem bulamadım. bu yüzden bundan da vazgeçmek zorunda kaldım. sizden isteğim, başka neler yapabilirim? böyle işlerle uğraşmayı seviyorum. gerekirse bilgiişlemi bile bırakabilirim

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tcoalngsau
Üye

Toplam 224 yazı
10/11/2017 :  15:34:42  Alıntı
merhaba arkadaşım bende alanyadayım, alanyanın artılarıda var eksileride bu konularda. Artıları şunlar, turizm ve nüfusun etkisiyle ürünleri satmak kolay olabiliyor talep var yani,nüfus kışın 250 bin yaz aylarında milyona yaklaşıyor.. Eksileri ise araziler çok pahalı ve eğimli bir yapı var bu yüzden haycancılık,tarım,atölye işleri yapmak için ekonomi güçlü olması gerekiyor. ŞAhsen bulabilsem bende 10 dönüm yer kiralamak istiyorum bazı düşüncelerim var ama yer bulmak çok zor bulunanlarda çok pahalı.. Size şunu önerebilirim istridye mantarı üretmeye çalışın çarşı pazar manav v.s satarsınız ..Araştırın çok zor değil yeriniz varsa 50-60 mt kare ile başlayabilirsin..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
Kenan Kablan
Editör

Toplam 1213 yazı
14/11/2017 :  14:12:35  Alıntı
Orada mantar yetiştiriciliği uygun olabilir. Bir araştırın isterseniz.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
mmc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
08/12/2017 :  15:01:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Yeni iş fikirleri düşünenler için bir kaynakta ben paylaşayım. İlginizi çekebilir. Hem bayilik veren firmalar adına hemde girişimcilik fikirleri adına güzel bir web portalı.
Kaynak: https://www.bayilikverenfirmalar.co/bayilikler/is-fikirleri/
Kredi Bilgileri: https://kredispara.com

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Serbest meslek

0.05 saniye.
05:20:13, 23 Haziran 2018, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım