Hayal Değil Ürün Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hayal Değil Ürün Satmak

fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/09/2017 :  21:59:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar.Yıllardır bu siteyi severek takip eden biriyim.Site yönetici ve adminlerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ancak buradaki çoğu projeler hayal ürününden öte geçemiyor. Ben yıllarca maaşlı olarak çalıştım ve hep günü kurtardım. En son kendim bir ürün üretmeye karar verdim ve hayatımın başarısını yakaladım. Araç sahiplerinin numaralarını dizip cama yapıştırdığı bir ürün tasarladım ve patentini aldım. 50 bin lira para harcadım ama değdi gerçekten.Şuan bu işin hem imalatını hemde toptan satışını yapıyorum. Şuan Türkiye geneli 150 arkadaş benim ürünümü satıyor ve çokta güzel para kazanıyorlar.
ürünün toptan fiyatı 5 TL. perakende 10 ila 15 TL arasında satıyor arkadaşlar.Araç sahipleri ürünü çok seviyor.Mümkün mertebe ürünü büyük toptancılara değilde daha çok öğrenci,ek iş yapmak isteyen işsiz yada ev hanımı arkadaşlara veriyorum.Çünkü üniversite yıllarımda bende çok uğraştım bu tarz ek işler için. Onun için iyi bilirim para kazanmanın zorluklarını.Benim işimde günlük cebine 200 300 para giren arkadaşların mutluluk ve duaları inanın bana yetiyor. Bu arada birilerine iş vermek ve para kazandırmak gerçekten çok güzel bir duygu. Ben ürünümde satamadığınız ürünü geri alma garantisi veriyorum ki bu güne kadar sadece 3 iadem geldi. (BAYBURT-BİTLİS VE KARS) tan. Yani demem o ki arkadaşlar HAYAL DEĞİL ELLE TUTULAN ALAN KİŞİNİN İŞİNE YARAYACAK BİR ÜRÜN SATIN.
Bu arada merak eden olursa watsaptan resim ve yazı atabilirim.
Herkese mutlu günler dostlar.

FİKRET.AVŞAR
fikret.avsar34@gmail.com 0506 692 7636

https://i.hizliresim.com/ED5E9A.jpg
https://i.hizliresim.com/1EMnqN.jpg
https://i.hizliresim.com/lZvzmQ.jpg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
AKDENİZ
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
19/02/2018 :  03:00:12  Alıntı
Ürününüz ile ilgili görsel ve fiyat bilgisi alabilirmiyim?
flatron-46@hotmail.com

İyi çalışmalar...
AKDENİZ

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : İthalat / İhracat
ysfyldz
Üye

Toplam 113 yazı
27/02/2018 :  19:45:52  Alıntı
ysfyldz07@hotmail.com gorsel alabilirmiyim
YUSUF

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Muhasebe
fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/06/2018 :  16:33:19  Alıntı

Arkadaşlar tel no verdim buraya resim yükleyemedim bir türlü bana watsap yada tel no ile ulaşırsanız hem süreç
hızlanır hem daha az zaman kaybı yaşarız.

0506 692 7636

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
27/06/2018 :  10:06:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
0505 499 73 46 bana bilgi ve resim atarmısınız
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.41 saniye.
10:22:38, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım