Baharat Ve Kuruyemiş(çerez) Üzerine Dükkân Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Baharat Ve Kuruyemiş(çerez) Üzerine Dükkân Açmak


adige46
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
22/08/2017 :  21:59:24   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba.
K.Maraş merkezde elit insanların yaşadığı,yaya trafiğinin ve elit kafelerin yoğun olduğu bir bölgede kaliteli baharat ve kuruyemişle birlikte sigara,cips,su,meşrubat v.s ürünlerin satılacağı,küçük fakat dekorasyon olarak gösterişli bir dükkân açmayı düşümüyorum.
Yoğun çalışma mesaisinden dolayı tek başıma altından kalkamıyacağım için şu anda beraber çalıştığım güvenilir dürüst bir arkadışımla beraber açmayı ve çalıştırmayı düşünüyorum.
Bir markanın bayiliğini alarakmı veya kendi markamızlamı başlamamızı tavsiye edersiniz?
Bana hernekadar maliyetlide olsa bir markanın bayiliğini alarak başlamak daha mantıklı geliyor.Çünkü;
Şehrimizdeki hemen hemen her süper ve hiper markette kuruyemiş reyonları mevcut ve ucuza ve kalite takıntısı olmayan insanlar ihtiyaçlarını buralardan temin ediyorlar.
Bu işi yapan veya bu sektörde tecrübesi olan dostlardan düşünce ve tavsiyelerini duymak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Serbest meslek
asma
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
23/08/2017 :  19:59:29  Alıntı
merhaba.Bende bu siteyi takip edenlerdenim.Bende k.maraşlıyım.Bahsettiğiniz yer binevler civarı benim mahallem orası ama ben izmirdeyim.Düşüncelerim şu k.maraş baharat seven bir yer olabilir kuruyemişde park yerlerinin çok olması ve piknik alanlarına gidiş yolunun üzerinde olduğu için olabilir diyorum.Ortaklık fikrine gelince dostluk başka alışveriş başka.O güvendiğiniz kişi ilerde gözünüze çok farklı görünebilir bu konuda dikkatli olun.bu benim fikrim.hayırlı olsun diliyorum.
m

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mühendis
adige46
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
24/08/2017 :  09:20:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
asma merhaba.Ortaklık konusundaki düşüncelerinizde haklısınız.Lakin yazımdada belirttiğim gibi yapmayı düşündüğüm iş çok meşakkatli ve mesaisi uzun ve sürekli olan bir iş.Dolayısıyla tek başıma altından kalkmam çok zor.Hatta imkânsız.Aile içinden kimsemde olmadığı için mecburen böyle bir seçeneği düşünüyorum.

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Serbest meslek
veysel00
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
28/06/2019 :  00:41:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Detaylara surdan ulasabilirsiniz
https://enuygunfirmalar.com/haber/aktar-acmak-icin-gerekenler-baharatci-acmak.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

2.42 saniye.
22:49:43, 5 Aralık 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım