İş Bağlantısı Ve Satış Ortaklığı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Bağlantısı Ve Satış Ortaklığı


sesa026
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
03/08/2017 :  19:34:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba,
Perakende satış üzerine farklı iş deneyimlerim olsa da artık kendi işime yoğunlaşmak istiyorum. Türkiye genelinde satışı olan bir ürünün kendi ilimde satışı yada üretimi alanında satış ortaklığı yada bayilik işine girebilirim. Bir çok ürün takibinde olsamda benim fikrim pazarı olan, rakibi olan bir ürünün üretimi yada satışını yapmak. İlgilenen ve fikir sahibi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Danışmanlık
Kenan Kablan
Editör

Toplam 1213 yazı
14/08/2017 :  04:11:14  Alıntı
Üretim ile satış, yapı olarak birbirinden apayrı doğalara sahip iki ayrı dal.
Bu ikisini, "şu ya da bu" şeklinde çok rahat kullanmanız sanırım açtığınız başlığın ciddiyetini bir miktar düşürüyor.
Bu yüzden, beklentiniz doğrultusunda doyurucu bir yanıt alma ihtimaliniz düşük görünüyor.

Belki biraz kendinizden, yaptığınız işlerden ve geleceğe dönük hedeflerinizden; ve tabi sahip olduğunuz kaynaklardan, sermayeden bahsetseniz katılımı artırabilirsiniz.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
hrnzkn
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/08/2017 :  13:14:46  Alıntı
Dış ticaret konusunda 15 yıla yakın deneyimim ve müşteri portföyüm var. Benim gibi şirket çalışma şartlarından vazgeçmek isteyen, portföyü ve tecrübesi olan bir partner arıyorum. İstanbuldayım, proje detayları hazırdır.

Yerleşim : Türkiye / istanbu
lacivertmurat
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
17/08/2017 :  23:35:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


konu ne üzerine ? yurt dısına hangi urunleri satıyorsunuz yada alıyorsunuz? nasıl bir partner ihtiycınız var? ürünü olanmı müsterisi olanmı ? bilgi paylaşırsanız sevnirim


Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hrnzkn
Dış ticaret konusunda 15 yıla yakın deneyimim ve müşteri portföyüm var. Benim gibi şirket çalışma şartlarından vazgeçmek isteyen, portföyü ve tecrübesi olan bir partner arıyorum. İstanbuldayım, proje detayları hazırdır.
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
http://www.zhoushann.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

0.06 saniye.
14:16:20, 19 Temmuz 2018, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in . otom.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım