Halı Yıkama İşi - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Halı Yıkama İşi
 2 


asc80
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/03/2007 :  12:25:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar bir tanıdığım bana halı yıkama işini tavsiye etti.Çok iyi para var dedi,bende şimdi bu işi araştırmaya başladım..Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve bana yazarlarsa çok memnun olurum.Açması biraz maliyetli sanırım ama 1 yıl içinde kendini amorti edip rahatlıkla kara geçer diyorlar..nedir durum acil yardım??
A.S.K.

Yerleşim : Türkiye / Düzce  |  Meslek : Diğer
TemizlikBu
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/07/2018 :  02:25:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
6 senelik halı yıkama işletmesi geçmişimi derleyip toparlayıp bir yazı haline getirerek hem bu işe yeni başlayacak olan kişilere hem ise hali hazırdaki halı yıkamacılara yol gösterecek birçok bilgiyi sizler için paylaştım.
Ayriyeten tek bir tıklama ile müşterilerinize facebook ve google haritalara nasıl yorum yazdırabilirsiniz.. bu işlemde yazımızda. :)
https://www.temizlikbu.com/hali-yikama-firmasi-kurmak/
Kayseri Halı, Koltuk ve Perde Yıkama Servisi | www.TemizlikBu.Com™

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
ferhat44
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
18/11/2018 :  11:24:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
malatyada 10 yıldır halı yıkama hizmeti sunan kurumsal bir halı yıkama firmam var. Bu işe başlamak isteyenlere yardımcı olabilirim. www.royalhaliyikamafabrikasi.com

Yerleşim : Türkiye / Battalgazı  |  Meslek : Yöneticilik
izmirhalitemizl
eme

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
30/11/2018 :  16:06:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Firmamız sektörde yüzlerce firma arasından sıyrılarak halı yıkama firmaları içerisinde zirvede yer almaktadır. Kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikaların aksine kendini her fırsatta yenileyen ve teknolojiyi yakından takip edebilen bir sistem içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Teknolojinin son sürat ilerlemesi ile birlikte sektörümüzün son geliştirmiş olduğu makinalarla fabrika sisteminde çalışan firmamız halılarınızı özenle birer birer yıkamaktadır. Özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarımızda kurutularak evlerinize ücretsiz bir şekilde servislerimizle ulaştırılmaktadır.

Web sitemiz: https://iztemhaliyikama.com/

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer

0.06 saniye.
08:54:56, 25 Mart 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım