20 Bin Tl İle Yeni Hayat Kurmak - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

20 Bin Tl İle Yeni Hayat Kurmak
 2 


teforr
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
15/09/2017 :  01:25:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar özetle soruyorum.

20 bin tl birikmiş param var bir fabrikada 3 vardiya çalışıyorum sadece pazar günüm tatil. 31 yasındayım. istanbuldan şehirden kalabalıktan gürültüden bıktım.

Bu parayla istanbulda ufaktan ticaret yapabiliyorum. araç alıp satıyorum 1-2 bin tl kazanıyorum her aracta veya toptan elektronık malzeme alıp satıyorum.
ama istediğim komple yaşam biçimi değiştirmek köye kasabaya doğaya daha yakın olmak bunun içinde internetten sabit bir gelir elde etmek istiyorum. çok kararsızım blog açıp yazmaya mı başlasam 3-4 bin tl ile ufaktan geliri olan bir site alıp ona mı ağırlık versem.

bağımsız olmak köyde yada kasabada sakin bir ilde hergün pcyi açıp oradan para kazanmak istiyorum. ömrün yarısı gitti. varsa yaşayacağımız günler onlarıda yeşillik içinde geçirmek istiyorum.

3dsmax autocad tasarım programlarını öğrendim zamannında bu hayalim için freelance olarak çalışır kazanırım diye. ödemeleri zamanında alamadım vs sorunlar yaşadım.

siz bana ne önerirsiniz. böyle bir hayat yaşayan var mı aranızda. yada aynı hayali gerçekleştirmek için çabalayan. değerli yorumlarınızı bekliyorum. okuduğunuz için teşekkürler.
Tüccar

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : Diğer
kajmeram
Üye

Toplam 537 yazı
11/05/2018 :  16:01:04  Alıntı
Rusya olur Moldova olur orda bi yazı al islet

Yerleşim : Türkiye / Ankara
knksemre
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
03/11/2018 :  15:17:09  Alıntı
Hayalinizdeki işi kurabilirsiniz umarım hocam. İyi forumlar.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Mühendis
4Simsek
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
27/07/2019 :  14:05:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Mevcut bir projeye başlamadıysanız (umarım başlamamışsınızdır.)
Size 2 tavsiyem var ancak bunlar yatarım, yattığım yerden nakit akar projeleri değildir. Günde ortalama iş yoğunluğuna göre 5 ile 7 saat çalışacağınız ve kendi işinizin patronu olduğunuz için izin gününüzün hiç olmadığı projelerdir.
İlk önerim instagram butik hesabı açmanız ve hazır İstanbul'da ikamet ediyorken satışını yapabileceğiniz ürünler bulmanız, toptancıdan değil mümkünse üreticiden bulmanız olacaktır.
İkinci önerim gelirli ve belli bir kategoride hiti toplanmış hazır web siteleri satın almanız bunlar ile ilgilenmeniz olacaktır. Ancak bu daha komplike bir olay ve uzun vadede kendinizi eğitmeniz gerekecektir.
AutoCad ve 3dMax konusuna gelecek olursak bu bilgi birikiminiz CV açısından etkili olabilir ancak piyasada çok fazla mühendis var ve sizin bilgi birikiminiz bu sebeple parasal bir değer taşımıyor. Örnek vermek gerekirse oturup bir haftada AutoCAD ile herhangi bir belediyenin alt yapısını kusursuz tasarlayan arkadaşlarım bu şekilde freelance işleri zor buluyor. Ayda ortalama 600 ile 800 dolar arası gelir elde ediyorlar.

İnstagram ve web siteleri ile ilgili danışmanlık isterseniz bana ulaşabilirsiniz.
Mevcut siteleri belirleriz satın alma işlemlerini gerçekleştiririz
Mevcut siteler ile alakalı reklam, seo çalışmalarını gerçekleştiririz
Sitelerin sosyal medya hesaplarını oluşturur ve gerekli panellerin satın alma işlemlerini gerçekleştiririz.
Tasarımlarındaki eksiklikler, reklam yerleri ile alakalı eksiklikleri gideririz
Zaten para kazanmakta olan sitelerin karını arttıracak çalışmalar yaparız.

İnstagram konusunda da
İnstagram sayfaları toplar ve kendi aralarında etkileşim ile kitleyi yönlendirebiliriz. Reklam gelirleri ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işler dışında pinterest odaklı sitelere, IVR sistemlere, web üzerinden telekominikasyon satış işlemlerine göz atmanızı tavsiye ederim.

Ancak dediğim gibi internetsiz ve bilgisayarsız hiç bir gününüz geçmeyecek. İzin ve tatil gününüz olmayacak. Her gün siteleriniz veya sosyal medya hesaplarınızla ilgilenmeniz gerekiyor. Tatildeyken bile yanınızda bir bilgisayar olacak ve mecbur olduğunuz çalışma saatlerinde işin başında olmanız gerekecek. Başarısız bir yönetim sergilerseniz, para harcamamak için yapılması gereken çalışmaları erteler ve tamamen kar odaklı çalışırsanız elinizdeki projeyi kısa vadede öldürürsünüz.

Benimle çalışmasanız bile şuna mutlaka dikkat edin. Yaptığınız yatırımlarda ilk vadede kazancınız harcamanızın %50 sini geçmek zorunda. Uzun vadede harcamalarınızı kazancınızın %10'una sabitlemek zorundasınız.
İnstagram butik ve e-ticaret danışmanılığı.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Reklam
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.5 saniye.
03:34:22, 17 Haziran 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım