20 Bin Tl İle Yeni Hayat Kurmak - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

20 Bin Tl İle Yeni Hayat Kurmak
 2 


teforr
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
15/09/2017 :  01:25:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar özetle soruyorum.

20 bin tl birikmiş param var bir fabrikada 3 vardiya çalışıyorum sadece pazar günüm tatil. 31 yasındayım. istanbuldan şehirden kalabalıktan gürültüden bıktım.

Bu parayla istanbulda ufaktan ticaret yapabiliyorum. araç alıp satıyorum 1-2 bin tl kazanıyorum her aracta veya toptan elektronık malzeme alıp satıyorum.
ama istediğim komple yaşam biçimi değiştirmek köye kasabaya doğaya daha yakın olmak bunun içinde internetten sabit bir gelir elde etmek istiyorum. çok kararsızım blog açıp yazmaya mı başlasam 3-4 bin tl ile ufaktan geliri olan bir site alıp ona mı ağırlık versem.

bağımsız olmak köyde yada kasabada sakin bir ilde hergün pcyi açıp oradan para kazanmak istiyorum. ömrün yarısı gitti. varsa yaşayacağımız günler onlarıda yeşillik içinde geçirmek istiyorum.

3dsmax autocad tasarım programlarını öğrendim zamannında bu hayalim için freelance olarak çalışır kazanırım diye. ödemeleri zamanında alamadım vs sorunlar yaşadım.

siz bana ne önerirsiniz. böyle bir hayat yaşayan var mı aranızda. yada aynı hayali gerçekleştirmek için çabalayan. değerli yorumlarınızı bekliyorum. okuduğunuz için teşekkürler.
Tüccar

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : Diğer
miller88
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/02/2018 :  17:40:25  Alıntı
bana ulaş adsense konusunda her konuda yardımcı olayım kazanacak sektörleri söyleyeyim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
kajmeram
Üye

Toplam 532 yazı
11/05/2018 :  16:01:04  Alıntı
Rusya olur Moldova olur orda bi yazı al islet

Yerleşim : Türkiye / Ankara

0.14 saniye.
00:02:08, 17 Ekim 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım